2737
2739
عنوان

من و جاریممممم

931 بازدید | 36 پست

امروز تموم تاپیکها شده جاری

چرا اینقدر موج منفی به سمت خودتونو زندگیتون میفرستین هرکسی زندگی خودشو داره و هر کاری دوست داره انجام میده 

سعی کنیم حسادت رو از خودمون دور کنیم اگه نمیتونید خوشحالی دیگرانو ببینید رو خودتون کار کنید 

اینجا هیچکس بی سواد نیست همه تحصیلکرده و اجتماعی هستن خیلی زشته اینقدر تاپیکای منفی میزنید یا بحث مادر شوهر و خواهر شوهره یا خیانت یا جاری

اینهمه راجبه قانون جذب تو اینجا بحث میشه اما متاسفانه همش دارن خیانت و حسادت رو جذب میکنن و بعدش میان از زندگیشون مینالن 

خواهش میکنم به فکر خودتون و زندگیتون باشید اولویتهای اول زندگیتون خودتون باشید نه دیگران ..... انشالله زندگی همتون پر از شادی باشه   

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ویروس جاری مسری شده تو سایت همه رو گرفته    

دقیقا   

اینجور تاپیکای منفی ناخواسته رو ضمیر ناخودآگاه میمونن و تاثیر منفی میذارن

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2738
بازم جاری جیییییییییغغ😨😨😨

منم وارد نی نی سایت شدم دیدم همش جاری بود 

واسه همین جیغ کشیدم  

واقعا الان سه مورد پر بازدیدها در مورد جاری یا اسمش هست

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

والا ما ۳تاجاری هستیم..من آخریم..با وسطی مثل خواهریم..تواین ۷سال به هم تو نگفتیم..بزرگه هم دخترخواهر مادرشوهرمه.خانومه..سنش ازما زیادتره..زیاد قاطی نمیشیم ولی خیلییی زیاد احترام هموداریم..من شاغلم همش میگن خوش به حالت..دستت توجیب خودته و توخونه عمرت هدرنمیره..من ندیدم حسودی کنن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من یه جاری دارم بده یکی دیگه خوب 

با اونکه بده عادی ام سلام و علیک و روابط محدود ، کاری هم ب زندگیش ندارم، همسرمم محدود نکردم با برادرش نباشه

با اونم ک خوبه هم خوبم نه شور نه شیرین 

مرجانم، همسری میگه مٙری جان
کلا مشکلات از حسادت ناشی میشه و البته از فرق گذاشتن خانواده همسر!

درسته هر دو هستن 

اما ما باید کنترل همه چی رو تو دستمون بگیریم 

وقتی میبینیم فرق میذارن برامون مهم نباشه مهم شوهر و بچه هامونن 

دیگران نباید هیچ تاثیری تو زندگی شخصی ماداشته باشن

2706