2737
2734
عنوان

جاریم رو دعوت کنم یا نه ؟

1713 بازدید | 55 پست

سلام خانوما ممنون میشم راهنماییم کنید

من یه جاری بزرگتر دارم که البته هم سن هستیم این خانم یه مدتی بود که همش با من لج میکرد و منو بی محل میکرد و..... منم تصمیم گرفتم مثل خودش رفتار کنم اینجورس شد که چندباریه که هم دیگه رو خونه مادرشوهرم میبینیم بهم سلام نمیدیم یعنی من دیگه نگاش نمیکنم چون قبلا هم سلام نمیداد و منتظر میموند که من بهش سلام بدم و احوال پرسی کنیم منم دیگه بخاطر رفتار هایی که داشت بی محلش میکنم 

حالا دوماهی میشه از عروسیم میگذره و می خوام خانواده شوهرم رو دعوت کنم برای اولین بار ... شوهرمم ادمی نیست که صد درصد پشت من باشه با اینکه میدونه تو قضیه ی منو جاریم حق با منه ولی میترسه که من قصد داشته باشم رابطه اون رو با برادرش و در نهایت با خانوادش بهم بزنم ... بخاطر همین موافق نیست که این جاریم رو دعوت نکنم همش میگه یا همه یا هیچکس منم دوست دارم یه مهمونی بدم ولی موندم چی کنم به نظرتون اگه شوهرم زنگ بزنه به برادرش و خودم زنگ نزنم کوچیک میشم .... اخه به مادرشوهرمم گفتم کسی که شروع میکنه خودشم تموم میکنه من بهش سلام اینا نمیدم با این کار حرف خودمم میزارم زیر پا .... خلاصه یه راهکاری به من بدید ممنونم

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

من باشم مهمونی نمیدم فعـلا

حالا شاید تاچندوقت دیگه رابطتون بهتر شد. یا اون باهات حرف زد، اون موقع میتونی دعوتش کنی

چون ب قول خودت، تو سلام علیکم باهاش نداری حالا اینکه بیای و دعوتش کنی... یکم ضایعس و بی ارزش میکنی

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم اول اینکه تو نباید زنگ بزنی شوهرت باید زنگ بزنه پس تو کوچیک نمیشی دومم اینکه به نظرم دعوتش کن اینجوری بهانه دست شوهرت نمیدی چون جاریت از همین استفاده میکنه به شوهرش میگه دیدی اینجور شد اونجور شد درنهایت بین دو برادر اختلاف میوفته و برنده اونه چون مثلا هیچ کاره بوده و بازنده توایی چون دعوت نکردی شوهرتم که حساسه بیخود دعواتونم میشه 

منم همچین جاری داشتم شما اتفاقا دعوت کن چند مدلم غذا بپز کلی به خودت برس سفره عالی بچین با مادرشوهر و ایناتم گرم بگیر با اون زیاد حرف نزن با برادرشوهرت گرم باش ولی به اون زیاد محل نده

اصلا دوماهه عروس نمیخواد کسی رو دعوت کنه

ب نظرم تا عید صبر کن و اصلا دعوت نکن ببین تو عید چی پیش میاد. 

شاید روز اول عید دو طرف مجبور ب اشتی شدید.

بهرحال هر وقت خواستی دعوت کنی شوهرت ب برادرش بگه کفایت میکنه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

عزيزم كاملاااااا درك ميكنم كاااامل هااااا

اما اجازه بده شوهرت به برادرش زنگ بزنه و دعوتش كنه و شما امدن خونتون هم خودتو با مهموناي ديگه ات مثل مادرشوهرت و شوهر همين خانم حاي سرگرم كن و محلش نده باز 

همه چيز عاليتر و خوب پيش خواهد رفت بزار اون مقصر بشه تو هميشه خودتو خوب نشون بده اااااصلا نقطه ضعف نده علل البخصوص جلو يارون شوهر ! و شوهرت حتي اگر خواست باهات صحبت كنه با روي كااااملا گشاده جوابشو بده اااااصلا نقطه صعف نده و ضمناااااا اون شب يا اون روز رو سنگ تمااااااااام بزار سنگ تماماااااا

برو ببينم چه ميكني

2738

اینجوری تو برنده ایی اون از ته میسوزه چون حسادت میکنه و اینکه خودتو مظلوم جلوه بده بگو ببین من دعوت کردم جلو خانوادت سنگ تموم گذاشتم ولی فلانی (جاری)اینجوری کرد فلان جا 

میدونی چی میگم بنابراین دعوت نکردن اون کار اشتباهیه توهم تاوانشو پس میدی 

سلام عزیزم اول اینکه تو نباید زنگ بزنی شوهرت باید زنگ بزنه پس تو کوچیک نمیشی دومم اینکه به نظرم دعوت ...

هاهاهاها افرين چقدر با متن من شبيه شدددد پس طرز فكرامون مثل همه!!!! به اين روش ميگيرن قدرت گيري بر عليه دشمن اما با سياست!!!

هاهاهاها.... منم دارم نمونه اشو و من هميشه پيروز بودم

سلام عزیزم اول اینکه تو نباید زنگ بزنی شوهرت باید زنگ بزنه پس تو کوچیک نمیشی دومم اینکه به نظرم دعوت ...

اخرش ميدوني چي شد؟؟؟ جاريم باهامون قطع رابطه كرد بكل البته بعد از چند تا موش دووندن و زشت كردن خودش!!!

ایولا حرف منو زدی دقیقا باید همینکارو کنه 

ااااوف اين جارياي معذرت ميخوام اششششغالو بايد هميكارشون مرد كه از حسادت بميرررررررن

تازه خواهر جون ميدوني با اينحال اگر خداي نكرده بياد خونمون من چيكار ميكنم؟ انگار كه نه اااااانگار اتفاقي افتاده باززززز همچنان فقط برادر شوهرمو تحويل ميگيرم تا از زير و رو جلزولز كنه و حسسسابي پذيرايي ميكنم😂😂😂😘😘😘😘

2706