2737
2739
عنوان

سوال مهم در ارتباط عادت ما...

111 بازدید | 10 پست

سلام دوستاي خوبم يه سوال خيلي مهم دارم ذهنمو درگير كرده خيلي چيزها رو خودم ميدونم توو درسهامون خونديم اما تجربه باز چيز ديگه اي هست و من هميشه اينو اول تاپيكم ميگم 

خانوما من پريوديم از اول ٤ روز تا ٥ روز بود بعد كم كم شد ٤ روز و ٣ روزه خلاصه سالها سه روزه بودم ازدواج كردم و بچه دار شدم بعد از زايمانم بخاطر دستگاه و ... خونريزيم بسيار زياد و طولاني شد اما الان ٣ ماهه كه اي يو دي رو برداشتم و ٢ ماهه كه پريوديم باز شده همون ٣ روزه بنظرتون اين پروسه اي كه براتون گفتم طبيعي هست الان ٣ ماهه اقدام كردم واسه بارداري مجدد البته و اين منو نگران كرده ميگم نكنه كه من ٣٦ سالمه و داره تخمدانهام زور اخرشون رو ميزنن😂😐

بنظرتون نرماله؟

از زمانی ک یادم میاد هم‌ روزهاش کم بود(حدود ۳ روز) هم حجمش.

تا الان ناباروری هم نداشتم خداروشکر.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم پریودی ارثیه عادت هاش

تا بحال از مادرت نپرسیدی ؟

بنظر من شما پریودت اول نامنظم بوده 

بعد منظم شده روی سه روز 

مجدد بارداری و آی یو دی باعث شده یکم بهم بریزه الان باز منظم شده 

باردارم ک شدی یبار خدا رو شکر پس مشکلی نیس

خوشحالم باش من ۷ روز سیکلم طول میکشه خسته کنندست واقعا 

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
2728
2738