2737
2739
عنوان

کیامثل من بیدارن😐😐

136 بازدید | 36 پست

کیامثل من بیدارن خوابشون میادولی بچه هاشون نمیزارن بخوابه😣😣

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیدارم خوابم نمیاد 😑🙂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728
2738
😂من دوران عقدم از الان دارم به این فک میکنم بچه دار که شدم شب نخابید چیکار کنم خیلی روخاب حساسم&nbs ...

من از ترس این دوران دیر بچه دار شدم ولی دیگه بازم قسمت همه خانم ها بشه 😁

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
من از وقتی بچه ام به دنیا اومد اوضاعم همینه ده روزه 

مبارک باشه انشالاخداببخشه چندروزدیگه تحمل کنی خوب میشه عادت میکن

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
منکه خوابم

شب خوش😊

بیدارم خوابم نمیاد 😑🙂

ولی من خوابم میادشدیداگه بچه هابزارن😑

2706