2733
2734

خواهرشوهرم کلا یه پسر داره و چنتا دیگه دختر داره و ایشون بشدت هم پسرش براش مهمه حالا شب عروسیش که چند ویت پیش بود من فک کردم فردا شبشه چون کارتشو ندیده بودم خودم ولی شوهرم که دیده بود  ازیادش رف خلاصه اون شب ما عروسی نرفتیم و وقتی هم فهمیدیم چون ماشین نداشتیم و اونام شهردیگه بودن  نشدکه بریم و خواهرشوهرم خیلی ناراحت شد،حالا فردا ظهرش باز بیچاره دعوتمون کرداول شوهرم گف وقت ندارم نمیریم اما گفتم ناراحت میشه و خلاصه رفتیم .یه پول اندکی هم کادو دادم من چون بیشترنداشتم ..

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حالا وقتی فهمیدم بقیه برادر شوهرام پسرشو پاگشا کردن به شوهرم گفتم بیا ماهم دعوتش کنیم بالخره یه پسرداره بعدا ناراحت میشه که همه دعوتشون کردن جز ما وشاید ازچشم من ببینه خواهرت ...شوهرمم میگه ول کن چ حوصله هایی داری تو ؟

من عروسی دعوت باشم یه ماه قبل وسایلمو اماده میکنم😐😐😐

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

تااینجاش که مقصرصدرصدی هستید.یعنی ادم عروسی بچه خواهرش باشه ندونه کدوم شبه معمولاازچندروزقبل ادم زنگ میزنه سوال میکنه درمورد عروسی وایناک کمک نمیخاین یه روززودترم میره اونجا یانه حداقل زنشومیفرسه

اونایی که میدونن؛کجاخودشونوبه نفهمی بزنن خیلی آدمای فهمیده ای هستن
2738
عروسی یادتون رفت😱😱😱

بخدا شوهرم دقیق نگف شب پنجشنبه گف اخرهفته منم با یه بچه یه ساله درگیر بودم وکلا فک کردم فردا شبشه عروسی ..خودشم که ظهرش چیزی نگف اخه

تااینجاش که مقصرصدرصدی هستید.یعنی ادم عروسی بچه خواهرش باشه ندونه کدوم شبه معمولاازچندروزقبل ادم زنگ ...

اونام از چندروز جلوترکارت فرستاده بودن خداییش و بقیه برادر شوهرام روز قبلش رفته بودن برا کمک ...اما شوهر بیخیال من همش درگیر کاره من بیچاره همش عروس بده میشم 

من کارت عروسی میارن ششصد بار نگاش میکنم بعدشم فامیل درجه یک بوده وقتی میفهمی عروسی ادم زنگ میزنه تبریک چیزی میگه یه روز جلوتر میره اونجا موهاشو رنگ میکنه اووووه کلی کار😐 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
یادتون رفت؟! چه عجیب    

اونکه اتفاق افتاد رفت ...حالا بشوهرم میگم واسه اینکه ازدلش دربیاد دعوتش کنیم میگه نه ..من چیکارکنم که راضی بشه ؟واقعا هم خوانوادش ادمای بدی نیستن کوتاهی ازما بوده

شوهرت خیلی بی عاطفه ست فقط همین و میتونم بگم ببخشید

اره بخدا خیلی هم پرتوقع ...میگه دا داشام رفتن  نباید بمنم میگفتن ؟درصورتیکه وقتی ماشین داشتیم خودمون هرجا میخواستیم می رفتیم بکسی هم چیزی نمیگفتیم 

2706