2733
2734
عنوان

🌷🌷🌷بیاید براتون صلوات بفرستم 🌷🌷🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@مامایییییی       @عسل_20        @مالکوم    ...

سلام عزيزم خوبي ممنون كه به فكر ما هستي هرنيتي داري ان شاءالله حاجت روا بشي 🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2740
به نیت همتون نفری ۵تاصلوات فرستادم انشاالله که به حاجت قلبیتون برسید به حق امام حسین

مرسي از محبتت چقدر افتخار ميكنم به دوستايي مثل شما من چه سعادتي داشتم با شما اشنا شدم خدايا شكرت

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

واي چقدر خوشحال شدم كه حال ني ني خوبه خداجونم شكرت 😍😍😍😍 خدايا شكرت 

@همونم     @گلبرگمغرور     @بارانا74     @نازی6562   &n ...

مرسی عزیزم خیلی خوشحال شدم به خوشی و سلامتی بیا بغلت

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
مرسي از محبتت چقدر افتخار ميكنم به دوستايي مثل شما من چه سعادتي داشتم با شما اشنا شدم خدايا شكرت

مرسی عزیزم من خیلی خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما دارم اخه من با هیچ کس رفت و امد ندارم فقط شما هارو دارم

مرسی خدا جونم   
مرسی عزیزم من خیلی خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما دارم اخه من با هیچ کس رفت و امد ندارم فقط شما هارو ...

من هم كسي رو ندارم با شما دوستاي خوب اينجا دلم خوشه و خوشحالي همتون باعث شادي منم ميشه الهي كه هميشه لبت بخنده تو كه دلت پاكه منم دعا كن عاقبتم به خير باشه

2706