2737
2739
عنوان

شما خونتون مورچه داره؟

909 بازدید | 69 پست

؟؟؟

خونمون یه چندماهی هست مورچه میاد چجوری ریشه کن کنمش؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
نه نداره😂😂

انگاری داره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انگاری داره

نه نداره

پس چرا میلرزه تنم...🤣🤣

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
ن تو چشامون مورچه داره🤮🤐

😄

2738

اگه کسی منو میشناسه من قطع شدم تاپیک بزنید وصلم کنن خواهش میکنم یه کلمه حرف سیاسی زدم اشتباه کردم کمکم کنید 😩😩😩😩😩😩 نزارید قطع شم بگید دیگه حرف سیاسی نمیزنه کمک کمک 😩😩😩😩😩😩

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
ن نداره ن نداره .اسپری کامن بزن

نمیخام موقتی برناااا میخام ریشه کن بشن این اسپری کامل ریشه کن میکنه؟

2706