2733
2739
عنوان

سزارین بیمارستان میلاد

929 بازدید | 10 پست

خانم هایی که بیمارستان میلاد تازگی سزارین شدن میشه بیاین تجربتونو بگید عمل چطور بود رسیدگیشون و خود بخش و رسیدگی به نوزاد و امکاناتی که میدن کلا هرچیزی که میدونید و تجربه کردید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم زیر نظر کدوم دکتری؟ منم شکم دوم هستم و باید سزارین بشم . دکتراش که همه خوبن . بخش سزارین هم شن ...

دکترم ویدا عمید هست تعریفشو شنیدم ولی والا الان وسط راه هستم باهاش به مشکل خوردم جواب آزمایش و غلبالگریمو دید گفت نیازی نیست غلبالگری دوم رو بدی اگه دوست داشتی انجام بده منم اومدم دیدم خیلیا انجام ندادن و خب سر بچه اولم بهترین جا رفتم و دیدم جریان چیه گفتم منم انجام نمیدم دیگه دکترم که گفته نمیخواد ولی این ماه که رفتم شروع کرد جیغ جیغ کردن که تو حرف منو گوش ندادی آزمایش نمیخواست بدی سونوگرافی رو باید میدادی دوباره نوشت برام ولی وقتم گذشته بود به سرعت بهم نوبت نمیداد هیچ جا دیگه با زور یه جا نوبت گرفتم اونم شانسم روز نوبتم اونجارو پلمپ کرده بودن حالا موندم دیگه اعصابم داغونه

دکترم ویدا عمید هست تعریفشو شنیدم ولی والا الان وسط راه هستم باهاش به مشکل خوردم جواب آزمایش و غلبال ...

اره ویدا عمید که خیلی خوبه . البته درست گفته چون سونوگرافی رو باید حتما بدی منم آزمایشو ندادم چون دکترم ( گوروانچی) گفت لازم نیست . الان دقیق هفته چندی؟ نگفت به جای آنومالی سونو سه بُعدی بدی؟ 

مامان دوتا دختر اردیبهشتی 👧👧
2738
اره ویدا عمید که خیلی خوبه . البته درست گفته چون سونوگرافی رو باید حتما بدی منم آزمایشو ندادم چون دک ...

آخه بهم واضح گفت غلبالگری رو نمیخواد انجام بدی من سر بچه اولم کامل انجام دادم گفتم خیلیا انجام نمیدن حتما واسه همون گفته الان۲۲هفتم تموم شده همون موقعم که دوباره نوشت دیگه تاریخش گذشته بود 

آخه بهم واضح گفت غلبالگری رو نمیخواد انجام بدی من سر بچه اولم کامل انجام دادم گفتم خیلیا انجام نمیدن ...

خب منظورش همون ازمایش بوده که انجام ندی من سر بچه اولم چون ریسک بالا بود دومی رو کامل انجام دادم . حالا واسه شما که اولی خوب بوده . دیگه نگران نباش . چیزی نمیشه . بعد فکر نکنم بتونی تو میلاد دکترتو عوض کنی . 

مامان دوتا دختر اردیبهشتی 👧👧
خب منظورش همون ازمایش بوده که انجام ندی من سر بچه اولم چون ریسک بالا بود دومی رو کامل انجام دادم . ح ...

آره سر بچه اولم اوکی بود دوتاش برای بچه دوم غلبالگری اول رو با دخترم چک کردم همه چیزش یکی بود ولی حالا یه چکاب سلامت انجام میدم ولی اگه دیدم اذیت میشم میلاد میرم خصوصی بازم