2737
2734

من استفاده میکنم.بستگی داره.روزی پنج دقیقه گاهی اوقات یه ربع ده دقیقه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
حلقت چیه؟

من اول ازین سنگین حرفه ای ها که توپ ژله ای داره خریدم نتونستم بزنم الان یه دونه سادشو دارم روزی یک ساعت میزنم البته روزایی که کار پیش بیاد نمیزنم 

من چند سال هست تقریبا قبل خواب یا عصر میزنم بعضی وقتا پنج دقیقه بعضی وقتا نیم ساعت بعضی وقتا ده دقیقه ولی مطمن باش یک ماه بزنی نتیجه میبین 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
من چند سال هست تقریبا قبل خواب یا عصر میزنم بعضی وقتا پنج دقیقه بعضی وقتا نیم ساعت بعضی وقتا ده دقیق ...

من بیشتر از یکساله روزی یکساعت میزنم ولی اونجوری که دوس دارم لاغر نشدم فقط نزاشته بیشتر چاق بشم

من بیشتر از یکساله روزی یکساعت میزنم ولی اونجوری که دوس دارم لاغر نشدم فقط نزاشته بیشتر چاق بشم

عجیبه برام من برام مشکل ایجاد کرد اخه سایر کمرم کمتر شده لباسایی ک میخرم باید ازکمر تنگ کنم 

به خالم و زن عموم هم گفتم برا ی عروسی ی ماه زدن خیلی از شکمشون اب شد 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
عجیبه برام من برام مشکل ایجاد کرد اخه سایر کمرم کمتر شده لباسایی ک میخرم باید ازکمر تنگ کنم  ب ...

شما حتما ازون ژله ای ها که سنگین هستن استفاده میکنی من ازونا گرفتم نتونستم بزنم ازین ساده ها میزنم الان

شما حتما ازون ژله ای ها که سنگین هستن استفاده میکنی من ازونا گرفتم نتونستم بزنم ازین ساده ها میزنم ا ...

بله از اون ژله ای ها اون زله ای ها هفته های اول بدنتو کبود میکنه و درد میکنه ولی به مرور عادت میکنی 

2706