2737
2739
عنوان

حاملگی اول بعد از چند سال

108 بازدید | 4 پست

سلام...آزمایش بتا دادم و گفتن که باردارم..یک فهته پیش رفتم دکتر که سونو مشخص کرد ۵ هفته و ۵ روزمه...اونجا ساک حاملگی نرمال و کیسه زرد نرمال دیده شد ولی جنین و ضربان قلبش رویت نشد...الان که ۶ هفته و ۴ روزمه حس میکنم زیر نافم نبض میزنه...قراره ۲۴ام برم واسه سونو مجدد...تا اون موقع تحمل ندارم...میمیرمو زنده میشم...یعنی ممکنه این نبض واسه جنینم باشه...تورو خدا شماهایی که تجربه دارید کمکم کنید...من چند ساله منتظر بچم

تعداد رای : 3
نظرسنجی
۷
2
66%
۷
1
33%

منم دارم دکتر میگفت نبض شریانه نه جنین 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای گردش خون شما در اون منطقه هستش 

انشالله که جنین و قلبش رو ببینی عزیزم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728