2733
2734
عنوان

خانه داری رو ترجیح میدم به کار واستقلال وادامه تحصیلم .

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 79 پست
چرا الان نمیری رشته مورد علاقت ؟ امضات    

الانم دیگه نمیتونم به خاطر شرایط زندگیم و چون مدرکای الانم رو روزانه گرفتم فقط آزاد میتونم برم که از پس هزینه ش برنمیام

اسماعیل بخشی ✌️سپیده قلیان✌️

منم ارشد دارم. دوازده سیزده سال کار کردم. درآمدم هم خیلی خوب بود . الان دو ساله خانه دارم.  راضیم . همسرم خم راضی تره. ولی الان تو فکرشم یه هنر خوب یاد بگیرم. مثل خیاطی. هم سرم گرم بشه هم نیاز خودم رو رفع کنم.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا با خونه نشینی موافق نیستم. به نظر من آدم بالغ و سالم و عاقل باید کار کنه. آدم باید رو پای خودش وایسه. مصرف کننده بودن خیلی بده. گذشته از این معلوم نیست زندگی چی برای آدم پیش بیاره. شاید یه روزی شرایط طوری بشه که مجبور بشیم کار کنیم. اون موقع از صفر شروع کردن خیلی سخت می شه.

کار کردن مزایای مادی و روانی زیادی داره. قبل از هر چیزی احترام آدم به خودش بیشتر می شه. حداقل برای من که اینجوریه. و فکر می کنم همین باعث بشه احترام دیگران هم بیشتر بشه. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2731
من همیشه گریه می کنم که چرا خانواده م نذاشتن برم پرستاری بخونم که الان شاغل باشم دستم تو جیب خودم با ...

عزیزم 

پرستاری خیلی شغل سختیه ، باورکن اذیت میشی .

مجبوری بابیمارها سر وکله بزنی .

فک کن بین یک میلیون جمعیت یکی سل گرفته باشه .

و تو مجبور باشی ازش پرستاری کنی ،همیشه که نمیشه ماسک زد چون بقیه پرسنل نمیزنن ضایع ست .

اگه خدای نکرده ادم مریضی بگیره چی ؟

شیفت چرخشیه مجبوری بری بابیمارها سر وکله بزنی .

کلا می ترسم ازاتفاقاتی که ممکنه بیرون ازخونه بیافته ، مثلا رانندگی ،تصادف نکنم چون خیلی کم حو ...

حتی رانندگی هم بلد نیستی؟

خاله ۷۰ ساله شوهر من تو ابرقو رانندگی میکنه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
عزیزم  پرستاری خیلی شغل سختیه ، باورکن اذیت میشی . مجبوری بابیمارها سر وکله بزنی . فک کن بین ...

میدونم شرایطشو تو خانواده نزدیکم پرستار زیاد داریم. ولی میدونم شخصیتم مناسب این شغل بود. از بچگی عاشق کار تو بیمارستان بودم. الان بیمارستان میرم پرستارای طرح رو می بینم هم سن منن یا کوچیکتر داغ دلم تازه میشه اشکام بی اختیار می ریزه

اسماعیل بخشی ✌️سپیده قلیان✌️
2740
میدونم شرایطشو تو خانواده نزدیکم پرستار زیاد داریم. ولی میدونم شخصیتم مناسب این شغل بود. از بچگی عاش ...

امضات ینی چی؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
میترسم تصادف کنم ،بلایی سرم بیاد . رانندگی کردنم ،باروحیه م جور نیست ،

رانندگیو میترسی بقیه رو هم میترسی ؟ به نظرم همین ترست ریشه در افسردگی داره . حرفمو جدی بگیر برو پیش روانپزشک بذار جلوی این ترسات گرفته بشه .

بذار زندگیت از این رو ب اون رو بشه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
عزیزم  پرستاری خیلی شغل سختیه ، باورکن اذیت میشی . مجبوری بابیمارها سر وکله بزنی . فک کن بین ...

مادر من بیست ساله پرستاره و‌شغلش هم براش لذت بخش 

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2706