2737
2734
عنوان

دکتر کاظم خلخالی

778 بازدید | 9 پست

کسی دکتر خلخالی رو میشناسه یا تجربه ای از ایشون داره؟

دخترم آب پشت پرده گوشش جمع شده .شنواییش مشکل پیدا کرده.دنبال متخصص گوش عالی می گردم.تورو خدا راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف نداره

سلام پست شما رو دیدم که از ایشون تعریف کردید من

مشکل وز گوش دارم شما یا کسی بود برای این مورد رفته باشه پیش ایشون راستش من پیش پزشکا درستی نرفتم متخصص گوشم بد نبوده ولی وقتی به یکی از دوستانم گفتم گفت بدون ام ار ای.. نباید سریع نسخه مینوشته دارو هارو هم مصرف کردم اما تمام رگهای دستم عین نبض میزنه میترسم قبلا یه جا دکتر رفتم مشکلی نداشتم نسخه نوشتن برام  واقعا میترسم نمیدونم به چه دکتری اعتماد کنم نمیتونم همش دکتر مختلف برم خواهش میکنم راهنماییم کنید

2731
سلام پست شما رو دیدم که از ایشون تعریف کردید من مشکل وز گوش دارم شما یا کسی بود برای این مورد رفته ...

سلام . والا ایشون یکی از بهترینها هستند توی زمینه تخصصشون . بنظرم‌ی ویزیت برید پیششون ضرر ندارا . ماخانوادگی پیش ایشون میرفتیم یا میریم

مشاور و نماینده شرکت نفیس دستها ♥️ 
سلام . والا ایشون یکی از بهترینها هستند توی زمینه تخصصشون . بنظرم‌ی ویزیت برید پیششون ضرر ندارا . ما ...

ممنون که جواب دادن بتونم پیشون میرم .امیدوارم از اون کدترای باشن که هی نخوان مریض ببرن بیارن ممنونم

2740