2737
2739
عنوان

با اسفناج چه غذاهایی میشه پخت؟

2059 بازدید | 37 پست

سلام .

نرگسی و آلو اسفناج و ماست اسفناج بلدم .دیگه چی؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

برانی اسفناج

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
برانی اسفناج

همون نرگسی هست .با پیاز داغ و تخم مرغ .درست میکنم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزیزم منظورش از بورانی ماست و اسفناجه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
نه عزیزم منظورش از بورانی ماست و اسفناجه

اونو که درست میکنم .

همون الو اسفناجو به جاي گوشت قارچ بريزي هم خوشمزه ميشه، ي جور سمبوسه هم من درست ميكنم ترش مزه اسفناج و پياز سرخ كرده و نمك زردچوبه فلفل اب ليمو با سماق اينارو با هم ميپزم بعد ميزارم لاي خمير و توي فر خوشمزه ميشه، كنار مرغم ميتوني اسفناج جدا ابشو بگيري بزاري خوشمزه ميشه، مامانم لاي پلو هم ميده اسفناجو مخصوصا وقتي مريض ميشيم با مرغ يا گوشت 

تخم مرغ ما نمیزنیم پیاز و گوشت چرخ کرده و اسفناج

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
با پیاز داغ وچی میشه بگی منم درست کنم😍😍😍😍😍

پیاز داغ فرواوون رو با اسفناج خرد شده بخار پز شده تفت میدهیم حسابی .بعدش تخم مرغ و ادویه می‌زنیم .

با ماست میخوریم

2706