2733
2734
عنوان

ترشحات سبز

1325 بازدید | 25 پست

سلام کسی تا حالا تو بارداری برای عفونت زرد وسبز واژن رفته دکتر .دارو بهتون چی دادن؟من هفته ۱۵ هستم دکتر شیاف مترونیدازول و قرص مترو نیدازول و کرم کلیندامایسین داده؟دوتا شیاف بد نیست؟بعد هم قرص مترونیدازول داده  هم شیافش اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دارم اما چون هفته ام پایینه فعلا هیچی نداد 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728
شما واسه اینکه بهتون دارو بدن معاینتون کردن؟ آخه من میترسم معاینه شم میترسم به لکه بینی بیوفتم

ن گلم معاینه نمیکنن نگران نباش 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
شما واسه اینکه بهتون دارو بدن معاینتون کردن؟ آخه من میترسم معاینه شم میترسم به لکه بینی بیوفتم

نه معاینه نمیکنن برا من پوماد داد گفت اصلا از اپلیکاتورش استفاده نکن پوماد روی سر انگشتت بذار بعدم فقط به اندازه یک بند انگشت داخل کن نه بیشتر

2738
ن گلم معاینه نمیکنن نگران نباش 

اخه من گفتم یکم ترشح سبز دارم گفت بیا معاینت کنم گفتم نمیشه همینجوری دارو بدین گفت نه  

منم ترسیدم نرفتم

خدایا خودت مراقب نی نیهای تو دلم باش  
اخه من گفتم یکم ترشح سبز دارم گفت بیا معاینت کنم گفتم نمیشه همینجوری دارو بدین گفت نه     ...

منم داشتم معاینه نکرد شرح حال پرسید و دارو داد هفته ی چندین؟

منم داشتم معاینه نکرد شرح حال پرسید و دارو داد هفته ی چندین؟

۱۹

دو سه روز قبل که پیش دکترم بودم گفتم ترشحاتم اینجوریه گفت برو بخواب معاینت کنم گفتم بدون معاینه نمیشه گفت نه گفتم پس نمیخوام  

شما چند هفته این؟

۱۹ دو سه روز قبل که پیش دکترم بودم گفتم ترشحاتم اینجوریه گفت برو بخواب معاینت کنم گفتم بدون معاینه ...

من هفته ۳۰ هستم عزیزم .پماد کلوتریمازول ۱ درصد واژینال بهم داد با بند انگشت استفاده کردم ۷ شب ترشحاتم از سبز تبدیل ب زرد شد ی دوره هم مترونیدازول خوردم هر ۸ ساعت ۲تاخشاب 

من هفته ۳۰ هستم عزیزم .پماد کلوتریمازول ۱ درصد واژینال بهم داد با بند انگشت استفاده کردم ۷ شب ترشحات ...

کاش منم میدونستم چی استفاده کنم  

از اول بارداری ترشحات سبز داشتم اما بدون بو و خارش که دکتر میگفت طبیعیه اما الان چند هفتست یکم خارش دارم نمیدونم چیکار کنم فقط نمخوام معاینه شم

کاش منم میدونستم چی استفاده کنم     از اول بارداری ترشحات سبز داشتم اما بدون بو و خارش که ...

همین داروهارو استفاده کن گلم نذار ب حال خودش بمونه من ک استفاده کردم هم خارشم خیییلی بهتر شد ترشحاتمم گاهی سفیده گاهی زرد .لباس زیرتو مرتب روزی دوبار عوض کن هفته ای سه بارم خودتو با نصف لیوان سرکه و آب بشور خوب میشی 

2706