2737
2739

خواب دیدم با شوهرم دوتایی پسرمو بردیمش دکتر برا سرفه هاش.اخه خیلی وقته سرفه میکنه دو بار دکتر بردم متخصص الرژی بردم همشون گفتن چیزی نیس حساسیت ب فصل سرماس بیرون نباید ببریش.... خلاصه مطب دکترم ریز بریز همه شو دیدما حتی کارت کشیدنمو وقت گرفتنو تو نوبت وایسادنو ...نوبتمون ک شد رفتیم تو دکتر معاینه میکرد دقیقا مث واقعیت ک خوشش نمیاد معاینه بشه اونجا هم نمیزاشت...یکم بعد دکتر ب من گفت شما بیرون باش .گفتم چرا میخام وایسم نزاشت گفت برو بیرون 

رفتم یه چند دیقه بعد نتونستم وایسم رفتم تو دیدم شوهرم گریه میکنه هرچی گفتم چی شده بهم نگفتن کل اونجا ب هم زدم جیغ میزدم چی شده ولی نمیگفتن .اومدیم بیرون شوهرم گفت دکتر گفت که بچتون میمیره ب فکر یه بچه دیگه باشین منم گریه و .....میگفتم ینی چی اخه مگه میشه چرا اونم هیچ توضیحی نمیداد میگفت اشکال نداره و ...

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

نخوندم 

صدقه بنداز بيخيال شو 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب قول قدیمی ها؛ خواب رو تعریف نکنید برای کسی کلا 

خیره انشاالله 

صدقه بذارید کنار 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

عزیزم خیره اینقدر که بفکر بچه این این خواب رو دیدین 

ولی حق داری حتی خوابش هم سخته 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

صدقه دفع بلاست.حتما صدقه بنداز

یکساله درگیر مریضی طفل سه سالمه مم هرکاری هم میکنم صدام بالا نمیره به همه متوسل شدم میشه براش دعا کنید شفای همه مریضا.کاش تو هیچ خونه ای مریض نباشه اگرم هست بچه نباشه
2738

عزیزم خیره ان شاالله خدا یدونه بچه دیگ هم میخواد بهت بده 

ولی خوابتو اول برای آب روان تعریف کن.

اینجا هرکسی یه چیزی میگه خوب نیست

صدقه بنداز ان شاالله خیره .بچه هات اضافه میشن 😊💕💕💕

خاص فقط خداس🥰
ب قول قدیمی ها؛ خواب رو تعریف نکنید برای کسی کلا  خیره انشاالله  صدقه بذارید کنا ...

عه چراااااا  چی میشه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

عزیزم خیر انشاالله .همیشه میگن گریه تو خواب خوبه .شادی تعبیر میشه.

بعدشم خیلی از این خوابهایی که ما میبینیم به خاطر نگرانیهایی که تو طول روز داریم هستش.چون ذهنت درگیر مریضی پسرته از این خوابها میبینی.

نگران نباش

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
2706