2737
2734

خااااانما عزیزان دل این تاپیک چند بار زدم ولی بعضیا شاید دیر رسیدن من میخوام 5شنبه بعدی بهمراه خانواده ام برم مشهد اگه دوس دارین اسم هاتونو بگین من بگم یادکنم ولی شاید از طرف همه سلام نمیدم چون فراموش میشه د ضمن  اگه اسمی گفته نشد من شرمنده ام واقعن  خب شلوغ نکنید ارو اروم بگین من مینویسم یک کاری کنید که پر بازیدبشم

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من من ☺️

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی بر می آید ، یک مرد ضعیف خواهد گفت او یک زن پرمدعاست•••          آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما می‌شود . باورهای قدرتمند براحساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارد، اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس ، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمیتواند به شما کمک کند••• قانون زندگی قانون باورهاست•••

لطفا برای منم خیلی دعا کنید منتظر نی نی ام ١۵روز عقب افتاده و سه ساله منتظرم ان شاءالله انتطارم تموم بشه این ماه🙏🏻🙏🏻

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘

پریا..قبول باشه پیشاپیش😍برای سلامتی و خونه خریدنمون 

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2706