2733
2734
عنوان

کیفیت تخمک رو چجوری میشه مشخص کرد؟

190 بازدید | 13 پست

غیر از سونو ک میگه اندازه فولیکول چقدره.من 4تا سقط داشتم.همه ازمایش ها نرماله و دکتر میگه شاید کیفیت اسپرم پایینه شایدم کیفیت تخمک و شایدم هردوش!کیفیت اسپرم با شکلشو و شکنندگی اسپرم مشخص میشه.تخمک رو چجوری میشه فهمید؟ایا ازمایشی هست؟؟

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

شكلش چجورى ميشه عزيزم؟دكتر واسه شوهرم آزمايش اسپرم نوشته ولى اصلا كارش اجازه نميده انجامش بديم شبا دير مياد صبحم زود ميره

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻
شكلش چجورى ميشه عزيزم؟دكتر واسه شوهرم آزمايش اسپرم نوشته ولى اصلا كارش اجازه نميده انجامش بديم شبا د ...

توی ازمایش اولیه ک مورفولوژی اسپرم هست میزنه شکل نرمال اسپرم ها چند درصده!بعضی هاشون شکل نرمال ندارن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قربونت عزیزم.مشکلتون چی بوده،؟

من ١٠ماهه تو اقدامم يكبارم سقط داشتم دكترم واسم آزمايش نوشته كه ببينه همسرم مشكل داره يا نه كه اونم وقت نميكنه بره آزمايش بده 

من ١٠ماهه تو اقدامم يكبارم سقط داشتم دكترم واسم آزمايش نوشته كه ببينه همسرم مشكل داره يا نه كه اونم ...

ایشالا ک مشکلتون رفع شه وخدا بهتون نی نی های سالم بده

2738
اره باهم برسيم ان شاالله❤️🙏🏻فردا صبح ميخوام بى بى بزم دعا كن واسم

ان شاءالله عزیزم و اگرمثبت بود بیا همینجا خبر بده منم خوشحال شم.خدا ب حق فاطمه زهرا ب همه ی منتظرها نی نی های سالم بده.من بعد 4 سال دیگه الان واقعا دلم نی نی میخواد.بقیه بعد من ازدواج کردن الان ماه های اخر بارداری برای بچه های دومشون هستن

ان شاءالله عزیزم و اگرمثبت بود بیا همینجا خبر بده منم خوشحال شم.خدا ب حق فاطمه زهرا ب همه ی منتظرها ...

ان شالله عزيزم خدا كمكت كنه بهت يه نى نى سالم بده برات دعا ميكنم صلواتم ميفرستم هيچوقت نااميد نشو خدا بزرگه ميدونم سخته ولى به جز تحمل كردن نميشه كاره ديگه كرد

ان شالله عزيزم خدا كمكت كنه بهت يه نى نى سالم بده برات دعا ميكنم صلواتم ميفرستم هيچوقت نااميد نشو خد ...

مرسی عزیزم.منم براشما صلوات فرستادم.ایشالا دعاهامون ک در حق خودمون نمیگیره.ایشالا در حق همدیگه بگیره.من واقعا خیلی  ناراحت میشم میگم از 4 تا نمیشد یکیش سالم باشه و ازطرفی هم میگم حتما مشکل داشتن و خداروشکر سقط شدن.