2737
2739
عنوان

ویروس جدیدبچمو گرفتار کرده

262 بازدید | 40 پست

حدودا ۱۲ روزه دختر ۴ ماهم یه سرماخوردگی ویروسی از برادرش واگیر کرد و هنوز خوب نشده تبدیل به یه مشکل ریوی شده.الان مجبور به استفاده از اسپری شده دو مدل.و کلی دارو دیگه دارم دق میکنم خوب نمیشه.از سرفه سیاه میشه.چه کاری کنم خوب میشه؟

خیلی ویروس بدیه من گرفتم به خدا از سختی زیادش زانو هام جون نداشت سرفه میزدم که سیاه میشدم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دارو گیاهیی بلدم که خوب میشه

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2728

توخونه اصلااسفنددودنکن

پرتقال ونارنگی ومیوه های حساسیت زا لیمو....نده

اگه بخاری داری یه قابلمه ی بدون استفاده روپراب سردکن بزارروبخاری هروز اینکاروکن بخور میشه توخونه

پسرمنم برونشیت گرفته بودسرفه های وحشتاگناک درحددورازجون خفگی طی درمانش ۲ماهه بودخداروشکربهترشد 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2740

غذامیپزی حتماهود وروشن کن بو ودود وعطروغیره بشدت تشدیدمیکنه مواظب باش 

عزیزدلم خیلی کوچیکم هست مراقبت شدیدکن 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
وای وحشتناک منم درست ۱۸روزه درگیرشم تازه اروم آروم دارم خوب میشم هیچ چاره ای نداره خیلیا گرفتن تادور ...

منم هنوز تو جام متاسفانه 

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
2706