2737
2734

سلام عزیزی دلم کسی از شما دوستان دکتر صیامی رو میشناسه

خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی

دکتر گیاهان دارویی بیشترین معروفیتی در درمان ناباروریه

خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کادر بیمارستان آذربایجانم..همچین دکتری اسمش رو نشنیدم..فردا از همکارام میپرسم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

چند نفر از اطرافیان با داروهایی این دکتر درمان شدن ولی الان مدتیهم تلفناشون رو جواب نمیدن

من کادر بیمارستان آذربایجانم..همچین دکتری اسمش رو نشنیدم..فردا از همکارام میپرسم

ممنونم ازتون محبت میکنین