2737
2739
عنوان

کار دم عیدی برای خونه مادر شوهر

900 بازدید | 38 پست

سلام عزیزان شب بخیر کی قبل عید میره خونه مادرشوهرش و کمکش میکنه شستن فرش و پتو ها و دستمال کشی...

نظر بدید منم نمیدونم برم کمکش یا ن!!!

اینقد ک زبونش نیش داره🦂🐉🐍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من نمیرم عزیزم. شوهرم خیلی اصرار داشته باشه میگم دست تو جیب مبارکت کن براش کارگر بگیر. 

من کارهای خونه خودمو کارگر میکنه بعد برم اونجا که چی بشه

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2740
من نمیرم چون هیییییچ کاری واسم نکردن و شناختی که دارم برم میشه وظیفم اگه خوب بود میرفتم اونم مث ماد ...

همسرمو چیکار کنم؟؟

غر میزنه میگه برو کمکش نمیخوام برم مامانش گفته۱ هفته کلر داریم😑😑😑

راستش من کار خودمم انحام نمیدم .تنها کاری ک میکنم کریستالامو میشورم خاکش بره تا سال بعددوباره .

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

من هم کمک مامانم میرم هم مادرشوهرم

البته مامانم میگه باید حتما بیای

ولی مادرشوهرم بیچاره نمیزاره اصلا. میگه کمردرد میگیری. اسیری که نیاوردمت❤

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده
همسرمو چیکار کنم؟؟ غر میزنه میگه برو کمکش نمیخوام برم مامانش گفته۱ هفته کلر داریم😑😑😑

واااای یه هفته

چه خبره؟؟؟!!!

یکسال دست به خونه ش نزده؟

همه مردها ناراحت میشن

شما بهانه بیار و جدی نگیر

وگرنه هر سال توقعشون میشه بری کار کنی

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706