2752
2734
عنوان

خانوم های زرنگ وخونه داررررر لطفا بیاین😊

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم میشه درمورد امضات یه مختصربهم بگی

بله با اجازه استارتر

قسمتی از متن کتاب نورمجرد هست ک زندگینامه علامه طهرانی هست و ایشون انسان کامل بودن استاد رهبری و شهیدمطهری و خیلی بزرگان دیگه بودن

ایشون در مورد زنده بودن سفیانی و ملاقاتش و تمام علائم دیگه ظهور ک محقق شده میگن و اینکه الان سفیانی هفتاد و خورده ای سالشه و سرهنگ تو سوریه است

چون سایت غیر نی نی سایت بود لینکش ابی نمیشد باید کپی کنید تو مرورگر میاد

یا گوگل کنید نورمجرد نزدیکی ظهور صفحه کتابش میاد

شهیدجمهور💔
اره خب خاصیتش چیه؟ 

فک کردم برا دم دستی میخواین

برای مهمون و سرویس جهاز نمدونم چی بگیرین چون خودم تفلون عادی برا مهمون گرفتم

برا خودمون سنگی

از نظر طب قدیم خب خواص زیاد داره نمیدونم چ خواصی اما اساتید طب این درجه بندی ک کپی کردم رو گفتن

خواهرمم ک استاد اشپزیه میگه بسیاز غذا توش خوشمزه میشه

شهیدجمهور💔
فک کردم برا دم دستی میخواین برای مهمون و سرویس جهاز نمدونم چی بگیرین چون خودم تفلون عادی برا مهمون ...

ن عزیزم 5 ماهه عروسی کردم بعد تفلون و چدن دارم براط مهمون ولی چدن هام خراب شدن که بعدا جایگزین میکنم ولی دوتا کوچولو برا خودم و همسر میخایم خاستم ببینم بین استیل وبلور و مسی واینا کدوم بهتره اخه سنگی رو اصلاااا نشنیده بودم

اتفاق خوب من منتظرتم❤️
استیل ک میگن  غذا بهش میچسبه بده

نه من اصلا مشکلی ندارم باهاش

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
میگن خیلی غذا تو ظرف مسی درست کنی مسمویت میاره کالا مس هم خوب نیس

کی گفته ؟؟؟؟ منبع علمی بیار

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫