2733
2734

اصلا آدم به بهشت و جهنم هم اعتقاد نداشته باشه باید براساس وجدانش عمل کنه ، حتما که نباید یکی به اسم خدا و جهنم و بهشت بالا سر آدم باشه ، پس شعور انسانیت چی

نهایت فرومایگی است اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا ولی آدمای که ظلمای بزرگ میکنن هیچ تاوانی نمیدن تو این دنیا ولی امثال من به خاطر قضاوت ها ...

شايد خدا اونارو به حال خودشون وا گذاشته تا ديگه نتونن از ظلم خودشون باخبر بشن و هر روز توي گناه بيشتر فرو برن

2731

یکی مث من از بچگی بدبختی کشیده حالا هم باید دربدری بکشه یکی ظلمای دنیا رو میکنه ولی خوشبخته

اگه اینه عدالت خدا  من حرفی ندارم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
آره راسته. خدا بهشون رحم میکنه و فرصت میده بهوش که اگه قدر فرصتو ندونن چنان بلا سرشون میاد که مثال ز ...

جدي؟خداكنه

برام تعريف كن يكم اميدوار بشم

آخه مادرشوهر من با اين همه بدياش هيچيش نميشه با دختراش ميخوام بدونم پس اين همه ظلمي كه به من كرده چي ميشه

عدالت خدا چي ميشه

2740
شايد خدا اونارو به حال خودشون وا گذاشته تا ديگه نتونن از ظلم خودشون باخبر بشن و هر روز توي گناه بيشت ...

بعد ملت رو بدبختتر کنن؟عدالته به نظرت؟

نهایت فرومایگی است اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد
عزيزم😞بدتر از من چقدر دلت پره

دلم پره اینقدر امروز کفر گفتم ک فکر کنم خدا یه بلایی سر خودم و بچه هام بیاره

مگه نمیگن کسی ک خونه پدرش بدبختی کشیده نباید خونه شوهرش بدبخت باشه

ولی خدااا از بچگی بدبختی بهم داده تا الان اگه قراره خدا ماها رو نبخشه منم بخاطر بدبختی هایی ک تو اوج بچگیم تا الان بهم داده نمیبخشمش میدونم ک براش مهم نیس ولی نمیبخشمش

چرا بابام و زنش با وجود این ظلم هایی ک ب من کردن تاوان پس نمیدن اینه عدالت خدا؟

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

هیچ وقت واسه بدبختیام تاپیک نزدم الانم دردو دلم باز شد معذرت میخام استارتر😘😘😘

2706