2737
2739
عنوان

دوستان بیاین دردودل😔

375 بازدید | 61 پست

امشب باشوهرم بیرون بودیم بعدپشت چراغ قرمز یه ماشین رانندش مردوبقیه همه دخترای جوون و سرلخت بودن شوهرمم چشمشوانداخته بودتوماشین اونا..نمیدونم چرااینقدحساس شدم اصن دست خودم نیس چشم چرونیاشومیبینم دیوونه میشم دلم میخوادخفش کنم چیکارکنم خیلی دارم عذاب میکشم همش فکرای بیخودمیادتوسرم افسرده شدگ دیگه صدباربهش تذکردادم دعواکردم باهاش درست بشو نیست توعقداصن اینطور نبوداینقدسرب زیروباحیابودحالانمیدونم چرااینطورشده😢

هر چی حساس باشی بدتر میشه 

مطمئن باش از هیز بازی نیست .. جامعه داره به سمت دیگه میره و هنوز همه خودشونو کامل عادت ندادن 

منم بی حجابم .. بعضیا با تعجب نگاه میکنن چون عادت ندارن ولی هیز نیستن ، زن و مرد هم نداره 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باهاش طبیعی رفتار کن همه مردا همینن

مطمئن باش...

باهاش مثل دوست رفتار کن بذار راحت باشه جلب توجه کردن شوهرتم نگاکرده چیزی نیس ک

دخترم جون دلم جوری بزرگت میکنم ک نگی کاش پسربودم...👸

عزیزم هر نگاهی ک از سر هیزی نیست

منم گاهی واقعا حساس میشم و حسادت میکنم ولی وقتی منطقی فکر میکنم میبینم شوهرم اصلا در بند این چیزا نیست

مگه ما زنا ب مردا نگاه نمیکنیم؟ خدایی نکرده از سر هیزی نیس گاهی توجه ادم جلب میشه حالا ب نوع پوشش یا رفتار متفاوتشون

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2738
این که چشم.چرونی نیست..ما زن ها هم کنجکاو میشیم ببینیم چه خبره حساس نشو ..مگه چیزی ازش دیدی

اخه داریم قدم میزنیم مثلایه خانومی ازاونورخیابون داره ردمیشه ردنگاهشومیبره تاجایی ک چشمش میره نگاش میکنه..اره ازاوناست ک آب ببینه س

شناگر ماهری میشه خودشم همیشه میگه من پولداربشم ده تازن میگیرم

اخه داریم قدم میزنیم مثلایه خانومی ازاونورخیابون داره ردمیشه ردنگاهشومیبره تاجایی ک چشمش میره نگاش م ...

خخخخخ ب دل نگیر همه پولاشم خرج کن نذارپولدارشه

دخترم جون دلم جوری بزرگت میکنم ک نگی کاش پسربودم...👸
اخه داریم قدم میزنیم مثلایه خانومی ازاونورخیابون داره ردمیشه ردنگاهشومیبره تاجایی ک چشمش میره نگاش م ...

چی بگم ما تو شرایطتت نیستیم..باهاش حرف بزن با ملایمت تا بدونه دلخوری..خودشو بزاره جای تو

...
تو ایران اینجوریه خارج یه زن لخت می ره لب دریا هیچکی نگاش نمیکنه

کی گفته هیچکی نگاش نمیکنه؟

شما اونجا بودی؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2706