2737
2739

مثلا یه دختر دایی دارم اولی که ازدواج کردن هیچی نداشتن ولی حالا بعد پنج سال خونه دو طبقه ساختن.شوهرش سنگ کاره ..تو کاره نمای خونه و راه پله و ...است بعد پنج سال هم زمین خریدن هم ساختن...شما تو زنگیتون بعد از ازدواج چه پیشرفتایی کردین؟چه کار کردین که موفق شدین؟مثلا بعضیا از صفر شروع میکننن کم کم به خیلی چیزا میرسن  ..شما سراغ دارید؟بگید یکم تواین اوضاع امیدوار شیم.

من که بعده دوسال هنوز خونه اجاره ایم فقط تونستم گواهینامم بگیرم  دو تا النگو بخرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم نمایشگاه موتور داره‌ . فقط تعداد موتورا زیاد تر شده😃😃😃 خونه و ماشینم که از اول داشتیم.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731

والا موفقیت چشم گیری نداشتم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738

شخصی اینکه با تلاش خودم و کمک خدا به هدفم رسیدم معلم ویولن شدم زندگی مشترک این دو سال چون همسرم تک فرزنده از طرف پدرش حمایت مالی میشد  خونه و ماشین از اول داشتیم ولی خب تونستیم خونه بزرگ تر و ماشینی که دوست داشتیم بگیریم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
کاملا باهات موافقم همه اینوبهم میگن 

مرد خوب هست ولی کمه گیر من که نیوفتاد آرزوی هر کسی بودم گیر یه سنگدل افتادم 

تروخدا چشاتونو باز کنید 

بحث یه ماه دوماه نیست 

حرفه یه عمره ...

Nothing special...
2706