2733
2739
عنوان

كيا تازگيا طلاق توافقي گرفتن؟

272 بازدید | 20 پست

مراحلش چيه؟

چند جلسه مشاوره ميذارن؟حضور زن و مرد اجباريه؟وكيلاشوو نميشه برن؟

وكيل زن بگيرم بهتره يا مرد؟

خرج وكيلش چقدر ميشه حدوداً؟

با حرف و حديث و تيكه هاي خانواده شوهر توي راهروهاي دادگاه و اعصاب خوردياش چه كرديد؟

سلام من وکیل زن گرفتم خیلی زرنگ بود حتی با اون عوضیم خوب حرف میزد با سیاست کشوندش دادگاه و محضر

مشاوره فقط ی جلسه رفتیم اجباریه ولی خوبیش اینه جدا جدا میرین پیشش هرچند ما باهم رفتیم قبول نمیکرد میگف جلو خودم نه بیاره

اصللاااا دادگاه نرفتم ی بار وکیلمو دیدم ی ازمایش ددم ی مشاور رفتم

ما از زمان اقدام تا اتمام سه روز طول کشید.

نه وکیل میخواست نه هیچ چیز خاصی.

یه جلسه مشاوره گذاشتن که اونم وقتی جدیت ما رو دید پنج دقیقه نکشید امضاء کرد گفت برین.

راهروهای دادگاهو باید تحمل کنی...کاریش نمیشه کرد!

حرف و حدیثم من نداشتم خدا رو شکر،تا حد زیادی به خودت بستگی داره...

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من وکیل زن گرفتم خیلی زرنگ بود حتی با اون عوضیم خوب حرف میزد با سیاست کشوندش دادگاه و محضر مشا ...

عه منم فكر ميكردم مشاوره هاش باهمه

اگه باهم نباشه كه فايده نداره

اين ميره پشت سر اون بد ميگه

اونم پشت سر اين كه

واقعاً بيخود نيست كه طلاق افزايش پيدا كرده از بس دست مردا بازه

2728
عه منم فكر ميكردم مشاوره هاش باهمه اگه باهم نباشه كه فايده نداره اين ميره پشت سر اون بد ميگه اونم ...

اره جداس ولی این شر به پا کرد باهم رفتیم جلو مشاور انقدر تهدید کرد منم حالم بد شد بیرونش کرد اخرم التماسش کردم گف نمیگفتیم تایید میکردم

سلام من وکیل زن گرفتم خیلی زرنگ بود حتی با اون عوضیم خوب حرف میزد با سیاست کشوندش دادگاه و محضر مشا ...

فكر كنم براي شما مال خيلي وقت پيش بوده جديداً ديگه فكر كنم اينطوري نيست

اره جداس ولی این شر به پا کرد باهم رفتیم جلو مشاور انقدر تهدید کرد منم حالم بد شد بیرونش کرد اخرم ال ...

اون الان چيكار ميكنه؟دليل جداييتون چي بود؟توي عقد جدا شديد؟چند سال پيش؟

دوباره ازدواج كرديد؟

2740
اون الان چيكار ميكنه؟دليل جداييتون چي بود؟توي عقد جدا شديد؟چند سال پيش؟ دوباره ازدواج كرديد؟

ازدواج کرده

ن نامزد نبودیم 

ازدواجم باش اجباری بود

۲ سال و ۷ ماه

ازدواج نکردم

بیا دوتا بزنم تو گوشیت تا ناراحتیت از تنت بپره بیرون نکن با خودت اینکارو داغون میشی قوی باش اخه اون ...

وابسته ش ام

خاطره هامون از ذهنم نميره

از ترس تنهايي به خودم ميپيچم

دلم ميخواست منم بفهمم مادر شدن يعني چي

دلم ميخواست يه همدمي داشته باشم

همه ي اينا درده درد

وابسته ش ام خاطره هامون از ذهنم نميره از ترس تنهايي به خودم ميپيچم دلم ميخواست منم بفهمم مادر شدن ...

من خوب میفهممت طلاق میگیری با یه ادم ازدواج میکنی مادرم میشی چه خبره دختر اینجوری که تو پیش میری اون فک میکنه زبونم لال امامه