2737
2734

سلام بچه ها

من امروز رفتم آنومالی. ۱۸ هفته ام. بعد چند وقت اقدام خدا توفیقم داد مادر شم. تو سونوی ان تی دکترم گفت احتمالا پسر باشه. اما امروز گفت دختره... من واقعا میخواستم سالم باشه و صالح اما تو ذوقم خورد.. خانواده هم من و هم شوهر بسیار پسری هستن. خودم میدونم دختر بیشتر به درد آدم میخوره اما دلم میخواست بچه اولم پسر باشه دهن اونا بسته باشه... حس خودم و شوهرم میگفت پسره... تموووووم نشونه های پسرم داشتم. طوری که همه تعجب کردن!! علائمم ذره ای به دختر نمیاد ولی قشنگ خودمم اونجاشو دیدم دختر بود

به نظرتون اعتماد کنم؟ راستش اگه خدا به خودم میداد انتخاب کنم دلم پیش پسر بود. احساس میکنم شوهرمم همین حسو داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حسو بذار کنار بگو خدایا شکر مادر شدم خدایا شکر منو لایق مادر شدن قرار دادی خداروشکر سالمه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

ناشکری نکن صلاح خدا ست....بپذیر خواست خدا

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

عزیزم دیگه قسمتت دختر بوده نمیشه کاریش کرد بازم خداروشکر سالمه.حالاتهات چی بوده 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2740

اعتماد کن.الان اکثرا دخترن نمیدونم چرا 😅

نسل پسرا داره کم کم منقرض میشه انگار خدا بخیر بگذرونه 😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️