2737
2739
عنوان

چه جوری راضیش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1122 بازدید | 9 پست
بچه ها من 4 ساله با یه پسری دوستم فردا میخوام برم باهاش صحبت کنم که دیگه نامزد کنیم یا حداقل یه قدمی برداره از اولم قصدمون ازدواج بو اما دوست پسرم کار نداره یه سالم از درسش مونده همش میگه بذار یه کاری پیدا کنم بعد میایم خاستگاری اما من دیگه خسته شدم از این وضع با اینکه همه اعضا خانوادم در جریان هستم اما من دوست دارم این دوستی یه حالت رسمی بگیره چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم منم دقیقاً شرایط تورو داشتم فامیلمون بود 4 سال رابطه داشتیم ، سرباز بود ، کار نداشت ، صبر کردیم تا خدمتش تموم شد، یه کاری پیدا کرد تا اومدن خواستگاری ، منم دقیقاً همین حرفا رو بهش میزدم که رسمی بشیم ، بهش بگو البته خیلی آروم و منطقی نه اینکه اصرار توش باشه اونوقت بعد از اینکه رسمی بشین کوچیکترین مشکلی پیش بیاد میگه من که فعلاً نمیخواستم بیام جلو تو اصرار داشتی ، حالا مشکلاتمونو ببین؟؟؟
اونوقت ببین چقدر احساس یاس و پشیمونی میکنی ؟ بذار همه چی روال عادیشو داشته باشه.
راست میگه وقتی کار نداره با هم نامزد بشین بخواین برین بیرون با کدوم پول واست وسیله بخره؟ برین پارک ؟ سینما؟
با خدا باش و پادشاهی کن..........
2740
سلاممم

بهش بگو خانواده تحت فشارت میذارن که تکلیفت رو مشخص کن
بگو دیگه بهم گیر میدن
هر سری میبینن با تو هستم میپرسن چیکار میخواید بکنید

اگه باز اون جوابهارو رو داد

بهش بگو تو بیا یه خودی نشون بده که خانوادم بدونن قصدت جدی هست
خیالشون راحت بشه

1.
امروز کلی باهاش حرفیدم میگه من تا کار نداشته باشم نمیامممممممممم دوست ندارم ازم بپرسن چی کاره ای بگم محصل(دانشجو هستشاااااااا) بابات اینا نمیگن تو که بعد 4 سال کار نداری درستم تموم نشده الان بلند شدی اومدی که چی