2737
2739

سلام خونه همسايمون خيلي قديمي ساخته و ترك برداشته هر ان ممكنه بريزه يعني يه زلزله كوچيك بياد ميريزه بعد ما قطعه پشت سريشيون ونب هستيم و خونم چسبيده به خونه اونا يعني اگه بريزه آوار ميشه رو سر ما يه پيرمرد پيرزن توش زندگي ميكنن خودشون از دستشون كاري بر نمياد به پسر و دخترشون هم ميگم اهميت نميدن از نظر حقوقي چيكاري ميكنيم بكنيم يعني منتظر بمونيم خونشون آور بشه سرمون؟؟؟🙁😣

اول بگو نگران خودتونین یا نگران اونا،،،،?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول بگو نگران خودتونین یا نگران اونا،،،،?

اگر نگران خودشونن كه ازشون متنفري😂🌈❤️

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738
اگر نگران خودشونن كه ازشون متنفري😂🌈❤️

😑

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706