2737
2734
عنوان

نمیدونم بخندم یا گریه کنم 😐😐😮😟

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 54 پست
واااااي ماشاالله😂😂😂😂😂 جااانم خدا خودش نگهدارشون باشه

اره ایشالا همیشه سالم باشن❤❤❤🤗

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
یک ماه از پسر من بزرگتره پسرمن هنوز حرف نمیزنه جالب بود دخترت میگفت ایسیه ببوسش حتما از کی چهاردست و ...

دختر من 50 روزش بود تلاش میکرد واسه دمر شدن 6ماهگی چار دست و پا کامل میرفت ولی خیلی قبلترش گاردشو میگرفت و سینه خیز میرفت .بچه ها متفاوتن الان دختر من و خواهرشوهرم 4 روز اختلاف دارن اون بزرگتره ولی اون 2 تا دندون داره دختر من یکماه و نیمه ک دوتای بالاشم در اومده 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من 50 روزش بود تلاش میکرد واسه دمر شدن 6ماهگی چار دست و پا کامل میرفت ولی خیلی قبلترش گاردشو می ...

عزیز دلم فداش بشم زرنگ خانم ماشاالله پسرمن تنبل چی هست

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
[QUOTE= 81105819 ]خخخخخخخ وای خدا انقد خندیدم دخترمم خندش گرفت خدا برات حفظش کنه 😂😂😂😂[/QUOTE] ...

اگه میفهمیدن ک نمیخوردن دخترم یبار تا یه میلیمتریه پوشک کثیفش رفته بود دهنشم باز کرده بود ک شروع کنه بخوردن 😷😷😷😷😷ک یهو سر رسیدم 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2731
عزیز دلم فداش بشم زرنگ خانم ماشاالله پسرمن تنبل چی هست

نه اینجوری نیست ب وقتش همه کار میکنن ربطی نداره من الان پسر داییه خودم 2 سال و 4 ماهشه فقط میگه مامان بابا و نکن .... دکترم برده گفته هیچیش نیست چون هم رشدش خوبه ماشالله هم شیطنتاو کارای سنشو انجام میده فقط دیر حرف میزنه .

نه اینجوری نیست ب وقتش همه کار میکنن ربطی نداره من الان پسر داییه خودم 2 سال و 4 ماهشه فقط میگه ماما ...

نه پسر من دد میگه نه نه میگه بایا میگه دعوا هم میکنه میگه عه عه تو گریه هاش ماما هم میگه خیلی وقته گارد چهاردست وپا میگیره ومیره همه جا اما دست وپاهاش را هنوز هماهنگ نمیتونه برداره وبزاره دیونم کرده از بس همش میگه ددد شوهرم گفت امشب میبرمش شهربازی انگار کم داره بچه 8ماهه شهربازی خدایا

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
آخی عزیزم چه ناز کپی خودمی اعصاب نداریا😁 به جای جیغ زدن ازش عکس میگرفتی

تو اون وضعیت تنها واکنش بدنم جیغ زدن بود 😂😂😂

2738
نه پسر من دد میگه نه نه میگه بایا میگه دعوا هم میکنه میگه عه عه تو گریه هاش ماما هم میگه خیلی وقته گ ...

خخخخ مردا فکر میکنن با این کارا پدربودنشون تکمیل میشه .شوهر منم میگه براش تبلت میگیرم بازی کنه 😐 

خخخخ مردا فکر میکنن با این کارا پدربودنشون تکمیل میشه .شوهر منم میگه براش تبلت میگیرم بازی کنه 😐&nb ...

دیونن به خدا