2726
عنوان

نمیدونم بخندم یا گریه کنم 😐😐😮😟

467 بازدید | 54 پست

بچه ها دخترم 9 ماهشه و ب اقتضای سنش بیش از حد کنجکاوه و همیشه در حال گشت زدن ب حالت چاردست و پا تو خونس 🙇🙇🙇 

به همه چی کار داره و همه چیو میزاره دهنش 😧 

از ظهر میخوام برم گلاب ب روتون بقول جنابخان دشوریی نمیشه ک نمیشه 😧

دیگه دیدم تحملش سخته یه برنامه کودک موزیکال تو گوشیمه اونو براش گذاشتم ک سرگرم شه و پریدم تو دشوریی 😐😐😐

تا اومدم بیرون دیدم نیست رفتم تو اتاق دیدم در حموم نیمه باز بوده رفته تو حموم نشسته کف حموم و گوش پاککنی ک شوهر ویروسم  همیشه پرت میکنه کف حموم رو برداشته گذاشته دهنش😷😷😷😷😭😭😭😭 انقد جیغ زدم ک نگو آخه من از دست این پدر و دختر چه کنم 😥😥😥😠😠😠😢😢😢😢😢 تا منو دید دستشو آورد جلو گفت ایی سییه ای سییه (یعنی این چیه ) این شگردشه واسه اینکه من دعواش نکنم 😐😐😐😐😐 این سیاست داشتنش واقعا عین مادرشوهرمه 😐😐😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ای جااااانم به ای سیه گفتنشششش😍😍😍😍😍

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂ای جان چه با مزس

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728

بچه خواهر منم اینجوری بود با این تفاوت که با مادرش میرفت دستشویی

نمیذاشت مادرش تنها بره دستشویی انقدر گریه میکرد که نگو😂😂😂😂😂

از امروز منم رژیمم 😊😊😊وزن شروع 66 و 700 گرم
وای چه باحال خدا براتون نگه ش داره 

ممنونم ولی کنترلش واقعا سخته 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2706