2733
2734

دیشب 9 میلیون و 600 از حسابم خالی کردن . امروز رفتم شکایت کردم اما چون پلیس فتا تا 12 تعطیل میشد نتونستم شکایتم را پیگیری کنم . اینقدر دنگ و فنگ اداری طی کردم که ظهر شد . شما تا حالا درگیر همچین ماجراهایی شدید ؟لطفا اگه تجربه دارید راهنمایی کنید . ممنونم 

آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است : با دوستان مروت با دشمنان مدارا مرنج و مرنجان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راحت ردیابی میشن، معلومه که از چه حسابی به چه حسابی ریخته شده، باید سریع عمل کنی

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2728

ملت جان این دزده به چند تا شماره کارت مختلف واریز کرده . یه نفر که تو بانک کار میکرد گفت اینقدر از این کارت به اون کارت میکنن که معلوم نمیشه 

آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است : با دوستان مروت با دشمنان مدارا مرنج و مرنجان
2740

تازه وقتی نامه ات رو میبری پلیس فتا اونجا کلی سوال میپرسن ازت اگه رییسشون مثل جایی که من رفتم باشه کلی تحقیرت میکنه که مثلا عقل نداری که سرت کلاه رفته و کلی بد باهات حرف میزنه بعد میفرستنت که برو بانک از حسابت پرینت بگیر و بیار و کلی برنامه دیگه

بعدم هیچ کاری واست نمیکنن

من حتی میدونم کی سرم کلاه گذاشت مشخصات کامل دادم بهشون که ثابت شد کار همون فرد هم بوده ولی هیچکاری نکردن اونشخص کاملا ازاده شکایت منم به هیچ جا نرسید

از امروز منم رژیمم 😊😊😊وزن شروع 66 و 700 گرم

سلاام عزيزم اميدواروم پيام منو بخونين،،من دقيقا تو شرايط شمامم،ميخواستم ببينم پسرتون واقعا بيش فعال بود؟؟الان بهتر شده اروم شده چيكارا كردين  ؟؟تورخدا حواب بدين

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..