2737
2739
عنوان

کرم ضد افتابی که بشه بجای کرم پودر استفاده کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 8204 بازدید | 38 پست
اینم خوبه.ولی اون پوشانندگی زیااادو ک بخاینو این نداره.

منم پوستم صافه ولی به اندازه دو بند انگشت روی گونه ام لک شده و خیلی اذیتم میکنه  ، البته خیلی هم پر رنگ نیست ولی خب ضایعس دیگه

و خدایی که به شدت کافیست😍
منم پوستم صافه ولی به اندازه دو بند انگشت روی گونه ام لک شده و خیلی اذیتم میکنه  ، البته خیلی ه ...

خب پس تلقین نکن ک بره رو مخت..ایشاله ک بهتر میشه.زیاد تو آفتاب نرو

هر بار این درو محکم ببند برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس تلقین نکن ک بره رو مخت..ایشاله ک بهتر میشه.زیاد تو آفتاب نرو

جالبه اینه که توی بارداریم استراحت بودم و اصلا توی آفتاب نبودم در صورتی ک میگن لکای بارداری بیشتر مال آفتابن ، بهرحال ممنون از راهنماییتون ، ان شالله...

و خدایی که به شدت کافیست😍
2728
شما از میخرینش؟ از داروخونه ها؟ یا اینترنتی سفارش میدید؟

من از داروخونه خریدم عزیزم.چند ماه پیش خریدم ۱۱۴ تومن.چند رنگ داشت خودش راهنمایی میکنه که برای پوستتون کدوم رنگ بهتره.انواع دیگه ای نداشت

2738

همه دیگه دکتر شدن تز میدن من از دوازده سالگی دارم ضدافتاب رنگی میزنم پوستمم جزو بهترین پوستهاس همه ازم میپرسن چی به پوستت میزنی میگم فقط ضدافتاب تعجب میکنن تازه توی مراسم و عروسی ام زیر مواد ارایشی ضدافتابمو ممیزنم دکتر پوست به من گفت بهترین کارو میکنی ضدافتابا چه رنگی چه غیر رنگی مواد مضرر نداره ولی محصولات ارایشی همش شیمیاییه.