2737
2734
عنوان

رشته ها

138 بازدید | 20 پست

سلام به همگی ...

اولین چیزی که میخام بگم اینه که تو راهنمایی واقعا درس بخونید و با پایه قوی وارد دبیرستان بشید

و دوم اینکه حجم درسای دبیرستان اصلا با راهنمایی مقایسه نکنید 100 برابره حجم درسا 

راجب رشته تجربی باید بگم خب بهترین رشتس واقعا ولی واقعا سخته خیلی سخته و رقابت فوق العاده سنگینه اگر فهمیدنی هاتون قویه و خودتون شخصیت قوی دارید و تسلیم و ناامید نمیشید وارد این رشته بشید 

رشته ریاضی فیزیک سخت تر از تجربی هست ولی خب قطعا رقابت فوق العاده کمتر از تجربی هست و احتمال قبولی در یه دانشگاه و رشته خوب نسبت به تجربی بیشتره

رشته انسانی هم رقابت توش زیاده ولی اگر حفظیاتت قوی باشه صد در صد موفقی 

حالا هنرستان ها ....

به هنرستان های کار و دانش اصلا فکر نکنید 

تفاوتی که بین کار و دانش و فنی حرفه ای هست سطح علمی بچه هاست که قطعا سطح بچه های فنی بالاتره و کسانی که کار و دانش هستن برای شرکت در کنکور باید کتاب های فنی حرفه ای کنکور بدن ....

رشته های هنرستان هم سختی های خودشو داره و بعضی هاشون خب فوق العاده پر خرجن 

ولی خواهشا با علاقه به رشتتون وارد شید 

موفق باشید

به نظر فقط خوووش بگذرونید 

اصلا درصدی  ناراحت درس ودانشگاه نباشید

یه رشته بی دردسر بخونید وبا آرامش تا اخر زندگی کنید

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون از اطلاع رسانی ولی من همیشه فکر میکردم تجربی از ریاضی سخت تره چون هر چی نباشه زیست و شیمی که هم توش حفظیجات داره هم فرمول و تجزیه و تحلیل توی این رشته ست و اگه کسی بخواد برفرض پزشکی دولتی قبول بشه باید علاوه بر این ۲ درس ریاضی و فیزیک هم در حد کافی بخونه ولی ریاضی زیست نداره شیمی هم جایگاهش پایین تره و فقط ۲ درس ریاضی فیزیک براشون میمونه 

دنیا پر است از انسان هایی به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت میدهد.                                                                                               
2731

من نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
نمیشه اینجوری فکر کرد  البته نظر منه

اینم نظر منه

بنا بر تجربه خودم گفتم

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2740

کسی نیس کمک کنه بهم؟

تو انتخاب رشته

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
منم بنا بر تجربه گفتم😉

کار خوبی کردی😂

چه کمکی میخوای بگو من کمکت کنم

نمیدونم چی باید انتخاب کنم

نمیدونم علاقم چیه