2733
2734
عنوان

تقویت همسر😁😁😁😂🤣

389 بازدید | 18 پست

سلام ، بچه ها کسی بوده همسرش مشکل اسپرم داشته باشه با تقویت  و دارو جواب گرفته باشه ؟ همسرم شرایطش افتضاحه😁 تعداد ۱۲ میلیون مورفو هم یادم نیست😥 دوبار میکرو کردم منفی شد ، بنظرتون امیدی هست ؟خودش خیلی ناامید ، کسی هست تا حالا با این شرایط جواب گرفته باشه؟

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

دوستم خرنوبو گرد نخل به همسرش داد با نخود اب بعد سه ماه باردار شد😊ینی کلا سه ماه طول کشید تا اینا جواب داد اون ۳ میلیون بود😕

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم خرنوبو گرد نخل به همسرش داد با نخود اب بعد سه ماه باردار شد😊ینی کلا سه ماه طول کشید تا اینا ج ...

واقعااااا ؟؟وای چه عالی خداروشکر ، نخود اب چطوریه؟

2731
واقعااااا ؟؟وای چه عالی خداروشکر ، نخود اب چطوریه؟

پیاز داغ زرد چوبه فلفل سیاه زیاد بزن فلفل خودش عالیه نخودنفخشو بگیر بذار بپذه حسابی بعدم مث ابگوشت بخورین برا خودتم خوبه 

خرنوبو من خودم با اینکه همسرم مشکلی نداشت همینجوری بهش دادم خورد ک قوی باشه😂اونم عالیه

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

منم همسرم رو با خرنوب وجنسینگ تقویت کردم ولی الان فکر کنم خیلی گرونه من یه خرده دارم از دوتاش اگه تهران هستی بیا تو خصوصی 

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
پیاز داغ زرد چوبه فلفل سیاه زیاد بزن فلفل خودش عالیه نخودنفخشو بگیر بذار بپذه حسابی بعدم مث ابگوشت ب ...

ممنونم عزیز دلم خیلی لطف کردین ، خرنوب رو چطوری بهشون دادین؟شرمنده😊

2738
منم همسرم رو با خرنوب وجنسینگ تقویت کردم ولی الان فکر کنم خیلی گرونه من یه خرده دارم از دوتاش اگه ته ...

فداتشم عزیزم نه شهرستانم ، شرایطشون چطوری بود؟ از اسپرم بد بود؟

فداتشم عزیزم نه شهرستانم ، شرایطشون چطوری بود؟ از اسپرم بد بود؟

کلا افتضاح بود ولی میتونی بهش موز گردو شیر موز معجون سیاه دونه وعسل وقاووت بدی خیلی موثره

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
تعداد و تحرکش ضعیف بود ، یک ماه استفاده کرد باردار شدم

خداروصدهزار مرتبه شکر ، ممنون عزیزم ، جوشونده خرنوب رو بهشون دادین؟

کلا افتضاح بود ولی میتونی بهش موز گردو شیر موز معجون سیاه دونه وعسل وقاووت بدی خیلی موثره

ممنون عزیزم خیلی لطف کردین ، فعلا خرنوب رو استفاده میکنه ان شاالله ما هم جواب بگیریم

ممنونم عزیز دلم خیلی لطف کردین ، خرنوب رو چطوری بهشون دادین؟شرمنده😊

دم میکنم ی چند دقیقه با اب جوش میجوشه رو گاز صبح و قبل خواب 😍

2706