2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره۲ساله اقدامم برا بچه دوم نمیشه..😿

وای خدا منم دارم...رفتم دکتر تحت نظر باشم..بهم گفت هرموقه پریود شدی بیا..بنظرت کی میگه اقدام کنم😢

دوست عزیزم واسه حاجت دلم صلوات میفرستی🙏...خیلی گناه دارم😢...ممنونتم رفیق❤
2731
وای خدا منم دارم...رفتم دکتر تحت نظر باشم..بهم گفت هرموقه پریود شدی بیا..بنظرت کی میگه اقدام کنم😢

اقدام کن بمونی بدتر میشه من ک موندم..ماه پیش قرص و امپولم استفاده کردم نشد حالا این ماه منتظرم 

اقدام کن بمونی بدتر میشه من ک موندم..ماه پیش قرص و امپولم استفاده کردم نشد حالا این ماه منتظرم 

اخه دکترم باید بگه.ولی خب سنم کمه18سالمه...اقدامت چجوری ی روز درمیون یا

اخه دکترم باید بگه.ولی خب سنم کمه18سالمه...اقدامت چجوری ی روز درمیون یا

اها خب میخای حامله بمونی  یانه اگه بخای دکتر برات قرص تحریک مینویسه...خب حالا سنام کمه وقت داری حالا 😆

اها خب میخای حامله بمونی  یانه اگه بخای دکتر برات قرص تحریک مینویسه...خب حالا سنام کمه وقت داری ...

میخوام حامله شم دیگ

2738
[QUOTE=80990967]میخوام حامله شم  اقدام کن اگه نتیجه ندیدی برو دکتر قرص بده...من یروز درمیون بعض ...

اخه دکتر گفت اگه مثلا هفته ای دوبار نزدیک داشته باشی اون اصلا اقدام نیست همون جلوگیریه باید ی روز درمیان باشه

اخه دکتر گفت اگه مثلا هفته ای دوبار نزدیک داشته باشی اون اصلا اقدام نیست همون جلوگیریه باید ی روز در ...

اره باید مرتب باشه نزدکیت ولی اینکه دوروز یبار اقدام نیس نمیدونم فک نکنم هروقت گرفت گرفت خو 🙄

سلام عزیزم انشالله چ قرصایی استفاده میکنی؟

من متفورمین روزی سه تا ... ماه دومم هست ک کلومیفن میخام بخورم ... الان تازه پریود شدم .... ودت چی میخوری ؟

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
من متفورمین روزی سه تا ... ماه دومم هست ک کلومیفن میخام بخورم ... الان تازه پریود شدم .... ودت چی می ...

من ماه قبل لتروزول و کلومیفن از روز چهار پری تا ۵روز روز یتااز روز ۹م استروژن روز ۱۳م امپول....ولی این ماه لتروزول نداشتم متفورمین  روزی یکی میخورم با کلومیفن روزی دوتا و یدفولیک و دگزا و استروژن و امپول ۱۳بهمن میزنم 😿

2706