2737
2734
عنوان

نی نی هاتونو تنها نزارین لدفن

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بمیرم کوچولوووووو

خدانکنه گلم

چون همیشه همینطوری دراز کشیده مورچه ها اومده بودن سمتش و من نفهمیده بودم😭😭

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببخشید معطلتون کردم ولی خیلی عکس گذاشتن سخت بود

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2728
الهیییی😘😘 من یه روز وقتی بچم بیست و دو ماهش بود بود رفتم تو حیاط دستشویی رو بشورم وقتی اومدم د ...

منم وقتی 4 ماهش بود همینکارو کردم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

آخی نازی. حالا من یخواهر زاده دارم انقدر مظلومه.خواهرم سرکار میره نمیتونه زیاد بچه رو ببینه . یروز بچه رو میذاره خونه میره سوپر مارکت خرید.بچه خواب بوده.نگو خواعرم میره بیدار میشه بچه میره تمامه خونه رو میگرده و در اتاق و حتی تراس و دسشویی رو باز میکنه و میبینه خواهرم نیست. اخر سر میاد خودشو میندازه رو بالش خواهرم گریه میکنه خواعرم میاد میبینه بچه آنقدر گریه کرده.حالا من عاشق این بچه ام واسه من تعریف کرد دلم خون شد .آنقدر خواهرمو دعواش کردمو بهش حرف زدم. هنوز یادم میوفته گریه ام میگیره 

خدانکنه گلم چون همیشه همینطوری دراز کشیده مورچه ها اومده بودن سمتش و من نفهمیده بودم😭😭

من همیشه .هر وقت تو تا پیک ها هستید برای سلامتیش دعا می کنم .چقدر دلم میگیره از عکس پروفایلت  

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2738
من همیشه .هر وقت تو تا پیک ها هستید برای سلامتیش دعا می کنم .چقدر دلم میگیره از عکس پروفایلت   ...

ممنون عزیزم 🙏😘😘

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

من ی زمانی دانشگاه کار میکردم یک دانشجویی داشتم

پاش فلج بود. مادرش گفت بچه بوده مورچه ها عصب پاشو خوردن

ممنون عزیزم 🙏🙏😘😘😘

من درکت میکنم.

خودمم دخترم یه مدلیه همه کاراشو دیر انجام داده دور سرش کمه و .....

تاپیکام همش درمورد دخترمه.

خدا هیچ مادری رو سر بچش به امتحان نکشه. الهی امین

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2706