2737
2734
عنوان

نی نی هاتونو تنها نزارین لدفن

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 57 پست
من درکت میکنم. خودمم دخترم یه مدلیه همه کاراشو دیر انجام داده دور سرش کمه و ..... تاپیکام همش درمو ...

الهییییی😭😭😭

دکتر چی میگه عزیزم؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
الهییییی😭😭😭 دکتر چی میگه عزیزم؟

هر کدوم یچیز

یکی میگه مشکلی نداره یکی میگه دیراموزه.

۱۸ماهشه یه کلمه حرف نمیزنه

راه هم تلو تلو خوران دو سه قدم میره میفته

تظاهر میکنم به زندگی کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کدوم یچیز یکی میگه مشکلی نداره یکی میگه دیراموزه. ۱۸ماهشه یه کلمه حرف نمیزنه راه هم تلو تلو خو ...

الهیییی 

خودت چی فکر میکنی؟

از نظر هوشی منظورمه

الهیییی  خودت چی فکر میکنی؟ از نظر هوشی منظورمه

واقعا نمیدونم ینی اگرم باشه به زبونم نمیتونم بیارم نمیخام قبول کنم نمیدونم میفهمی حسمو؟ انگار که نمیخام باور کنم 

😢😢😢

2728
واقعا نمیدونم ینی اگرم باشه به زبونم نمیتونم بیارم نمیخام قبول کنم نمیدونم میفهمی حسمو؟ انگار که نمی ...

😭😭😭😭😭

😭😭😭😭😭

من تو ازمایشات غربالگریم ریسک سندروم داون اونم با درصد بالا نشون داد.

رفتم ازمایش سل فری انجام دادم که نمونه خون مادرو میفرستن المان از رو اون تشخیص میدن بچه سالمه یا نع.

که سالم بود خداروشکر ولی یک ماه خون به جیگر شدیم منو همسرم به هیجکسم نگفتیم دردمونو فک کن با چشای پر اشک میرفتیم برا دخترمون خرید شوهرم میگف من میدونم دخترم سالمه😢😭 گذشت و من ماهای اخر پره کلامپسی شدم رفتم سونو تو ۳۸هفته ولی برام نوشت رشد نوزاد ۳۶هفته اس. وزنش هم ۲۱۵۰ چون بشدت ورم داشتم دکترم ختم بارداری داد و چون زایمان طبیعی دوست داشتم با امپول فشار زایمان کردم.

و دخترم با دور سر ۳۱بدنیا اومد ولی هیچ مشکلی نداشت. فک کنم من باعث شدم بخاطر ورمم و فشاربالام تو رحم تحت فشار بود حتما

من تو ازمایشات غربالگریم ریسک سندروم داون اونم با درصد بالا نشون داد. رفتم ازمایش سل فری انجام دادم ...

الهی من بمیرم برات 😭😭😭

2738
خدانکنه گلم چون همیشه همینطوری دراز کشیده مورچه ها اومده بودن سمتش و من نفهمیده بودم😭😭

عزیزم پسرت چیشده؟

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
الهیییی😘😘 من یه روز وقتی بچم بیست و دو ماهش بود بود رفتم تو حیاط دستشویی رو بشورم وقتی اومدم د ...

تاتی جون همیشه برای پرهام دعا میکنم که انشالا این روزهای سختو زودتر بگدرونه 🤲🤲🤲🙏🙏🙏

توهم با اون دل شکستت واسه منو دخترم دعا کن 🙏🙏🙏

تاتی جون همیشه برای پرهام دعا میکنم که انشالا این روزهای سختو زودتر بگدرونه 🤲🤲🤲🙏🙏🙏 توهم با او ...

ممنون عزیزم زنده باشی لطف داری 

چشم گلم حتما اگه قابل باشم 🙏🙏❤❤