2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انی جون برونشیت مزمن تو امریکا شایعه خیلی زیاد و زیاد تو مکنای عمومی نبرشون مخصوصا روزای سرد من رعایت نکردم ولی این همسایه هامون بیرون نمیان نینی هم دارن فکر کردم از تنبلیه در صورتی که میترسن هوا کثیف و بیماریهای زیادی تو محیط هست که بچه تمومه امپولاش را نزده و خطرناکه اونایی که هم میرن میدون من مطمئن هزار بلا بچه هاشون میاد خیلی خطرناکه با کالسکه تو سرما هم میدون شاید ایمنیشون بالاست ولی من همسایه هامون خیلی رعایت میکنند
2728
سلا م به همگی
مریم بانوی عزیز بابت هر دو ممنون

مینا جون خیلی مراقب باش، بچه همو حسابی شیطون شدند ،دن همش میخاد وایسته .چهار دستو پا به عقب میره و کلی حرکت جدید
جای سوگل حسابی خالیست.سمیه جون هم دیگه نمیاد
وحیده جون برات میل فرستادم
مامان خانم ، به خدا من توی یکیش موندم، خدا کوچولووهاتو حفظ کنه
شهره جون ک جاست ؟
بانو جون ،داری خوشی میکنی
راستی دیشب خواب ویانا رو دیدم چه ناز بود
یلدا جون، ندا جون انی جون کتی جون و همه دوستان گل جدید یا قدیمی مراقب خودتون باشد
سلام دخترها خوبین؟؟؟؟؟ ما هم امروز داریم میریم چهارده بدر ،،تاپیک نو مبارک باشه ....سارا جون من هنوز نرفتم بیستم میرم که جام خالی‌ میشه هههههههه زهره جون متاسفم برا عرفان ایشالا که زودتر خوب بشه خیلی‌ مریضی بدی هست ول نمیکنه
سلام دختراااااااااااااااااا 14 به در به همگی خوش بگذره

زهره جون دعا میکنم گل پسری زود زود خوب بشه عزیزم

آنی جون ایشالا که دخملی شما هم همیشه خوب باشه دندون گل پسرت هم زودی خوب بشه ایشالا بلا همیشه دور باشه از این فرشته های کوچولوووووووووووو و صدای خنده هاشون توی خونه بپیچه فقط

خاله الی نوش جون باقالی پلو حسابی این دو هفته آخر رو خوش بگذرون و تا میتونی بخواب

سوگلی هنوز نرفته دل ما برات تنگ شده ها

مینا جون امیدوارم 13 به در رو رفته باشی و یکمی روحیت عوض شده باشه

سارا جون خیر باشه خوابت آی جون چه مزه میده خواب این کوچولوها رو ببینه آدم
سلام بچه ها جون. خوبین خوشین؟ ما دیروز رفتیم 14 بدر و از اونجائیکه من عاشق طبیعتم خیلی تو روحیه م تاثیر گذاشت. مرسی مریم جون از توصیه ت. راستی عکاسیت فوق العاده بود. تو رشته ت چیه عزیزم؟ الی جون کاش میدیدمت دیروز. البته ما ساعت 4 رسیدیم و پیش دوستان تا نهار خوردیم دیگه غروب شد و اصلا قسمت موزیکش نرفتم چون دیگه مایکل هم رفته بود! آرشیدا چقدر کیف میکرد باید بیشتر اینجور جاها ببریمش.
سوگل جون کارهات بکجا رسیده؟ این روزای آخر بیشتر بیا سربزن و تلافی نبودنت رو بکن پیشاپیش. واقعا دلمون تنگ میشه.
زهره جون همش تو فکر عرفان گلی هستم چطوره؟ زهرا جون پیداش نیست از حال پارسا برامون بگه.
سارا و دن خوش تیپه، سمیه و رکسانا جون، شهره جون کم پیدا، یلدا جون و بقیه دوستان خوبم امیدوارم همگی سرحال و شاد باشین.
2740
راستی یه سوال از مامانا: شماها شکمتون رو بستین بعد زایمان؟ دیروز رفتم آرایشگاه یخورده موهامو کوتاه کنم، خانومه میگفت حتما ببند حیفه هیکلت خراب میشه. گن خوب و گرونترینش رو هم بخر. ولی دکترم میگفت تاثیر نداره موندم چکار کنم. کسی جنس خوبش رو میشناسه؟ برم تو کارش اینجوری نمیشه. شوشوی ما هم حساس. البته بروی خودش نمیاره و همش میگه تو بهترینی و خوشگلترینی و از این خالی بندیها دیگه... البته میدونم بخاطر تیروئید هم هست و همینطور غذاهای هورمونی اینجا. وگرنه ایران بودم مثل سابق شده بودم
سلام بچه ها خوبید مریم جونم ولیلا عزیز یه دنیا تشکر
عرفانم حالش داره خوب میشه شروع کرده به غذا خوردن خدا را شکر و شیطنت کردن. که نشونه خوب شده حالشه ولی تا هفته باید داروهاش را مصرف کنه دلم براتون تنگ شده زیاد بوسسسسسسسسسسسسس
مینا جون خوشحالم روحیت عوض شده مینا جون همه میگن خوبه تو هم بزن ولی شیر دادن و ورزش زود برمیگردی سر جای اول از الان ورزش را شروع کن که داری شیر میدی من پشت گوش انداختم هر کار میکنم بر نمیگرده دکترم رفتم میگه چیزیت نیست شوهرم میگه باید بدوی با دو همه چیز حل میشه
من خودم استفاده نکردم نمیدونم چه جنسیش خوبه ولی شکم زود بر میگرده نگران نباش یعنی دکترم خودش با من فارغ شد وقتی رفتم دیدمش لاغر شده بود ازش سوال کردم گفت شیر شیر زیاد بده تا برگردی به اول
مریم جون مینا جون و سوگل جون انی شهره جون الی نازنین و سارا ولیلا جون و یلدا نازنین وبقیه بچه ها ممنونم ببخشید نگرانتون کردم الان اینقدر دوباره شیطون شده داره بهتر میشه دوستون دارم وبه خدا میسپارمتون بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2706