2737
2734

ببین من اینطور پذیرایی میکنم از مهمونای چند روزم:

وعده اول: زرشک پلو با مرغ و مخلفات کامل

وعده‌۲: قرمه سبزی

وعده ۳: ماکارونی

وعده ۴: استامبولی با گوشت چرخی

وعده ۵: آبگوشت

وعده۶: خورشت قیمه یا بادمجون

وعده ۷ : خوراک یا ساندویچ مرغ

وعده ۸؛ لازانیا

وعده۹: آش رشته

وعده ده: کتلت یا الویه

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

شام رو منهای روز اول بقیش رو سبک درست کن

منو هم :

زرشک پلو با مرغ (میتونی مرغ رو درسته بذاری تو فر و گریل کنی)

قیمه

فسنجون 

لوبیا پلو

ته چین مرغ 

قرمه سبزی

خورشت بادمجون

ترجیحا فقط یه غذا درست کن که بهت فشار نیاد

کنار هر غذا هم هر روز یه چاشنی باشه مثلا قرمه سبزی با سالاد شیرازی، لوبیا پلو با ترشی بندری فلفلی، قیمه با ماست یا بورانی ماست، ته چین با سالاد کاهو....

واسه شام هم میتونی از انواع سوپ و آش استفاده کنی که هم گرون نشه برات هم سالم باشه و هم غذای سنگینی نباشه و حیانا هر چی از نهار اضافه اومده هم بیاری.

آش رشته، آش ترخینه، آش جو، سوپ جو، سوپ تره فرنگی، آش لبو، آش آبغوره، آش کشک...

روز اول و روز آخر هم دسر یادت نره: کرم زعفرانی واسه روز اول و پودینگ شکلاتی روز آخر

صبحانه هم یک روز پنکیک درست کن با موز و عسل. کره و مارمالاد توت فرنگی، خامه و مربا، کره عسل، تخم مرغ آبپز.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=80978906]ببین من اینطور پذیرایی میکنم از مهمونای چند روزم: وعده اول: زرشک پلو با مرغ و مخلفات کامل وعده‌۲: ...[/QUOTE

وعده های آخر  کیفیت اومده پایین 😂😂

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
2728
[QUOTE=80978906]ببین من اینطور پذیرایی میکنم از مهمونای چند روزم: وعده اول: زرشک پلو با مرغ و مخلفات ...

دیگه پولام تموم شد😝😝😝😝

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

واای تواین گرونی 1هفته😕نهاراکه برنج وخورشت شباهم واسع شام ماکرونی الویه کوکو کشک بادمجون 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

نهارا برنج بپز با انواع خورشت،شام ها یه بار،کوکو سیب زمینی

یه بار الویه،یه بار کوکوسبزی،ماکارونی ،لازانیا،سمبوسه،سالاد ماکارونی،فلافل،ساندویچ مرغ

بنظر من هر وعده یه مدل بپز که بهت فشار نیاد

یه روزم بشینین اضافه روزای قبل بخورید

خدایا شکرت هزاربار
2738
با اين شرايط كه مرغ و گوشت گرونه ميتوني تخم مرغ با سيب زميني نخم مرغ با سوسيس تخم مرغ با گوجه تخم مر ...

نه آخه قراربود فقط پدر ماردم کلی اسرار و خواهش  کردم بیان مادرم بعضی غذاها رو نباید بخوره گفتم یه مدت بیان بدور از کار و هیاهو یکم اینجا استراحت کنه بهش برسم حالش خوب شه از اونور زندادشم زنگ زده گفته ماهم میایم یه بچه دارن

همون تخم مرغ هم میدونی کیلویی چنده،؟😁

اره واقعا 😂😂

ما اينجا دونه اي ميفروشن بهمون سه تا دوتومن 😡 

چند روز پيشم رفتم بگيرم حالا كه اومدم خونه ديدم دو تا كمتر بهم داده😒 

فقط شانس ببين😂

نه آخه قراربود فقط پدر ماردم کلی اسرار و خواهش  کردم بیان مادرم بعضی غذاها رو نباید بخوره گفتم ...

خونواده خودت که دیگه از خودتن

راحت بگیر،داداشت کار نداره یه هفته بیاد خونتون؟

خدایا شکرت هزاربار
2706