2777
2789
عنوان

بیاین مشورت بدین

63 بازدید | 14 پست

سلام.من با خواهر شوهرم دعوام شده قهرم .اون موقع ک دعوا کردیم پدرمو فحش داد.دیگه کلا قطع رابطه ایم.خیلی هم از هم بدمون میاد.

دیروز تو اینستا پیجشو دیدم.پیجش بازه....گفتم متوجه ک نمیشه چنتا پستاشو دیدم ک خیلی عکسای بی حجاب و افتضاح میزاره .مطلقه هم هست تاحالا با چن نفر هم صیغه شده حالا اینا هیچی...

دوستش کامنت گذاشته بود بر حسودات و بدخواهات لعنت اونم جواب داده بود بر پدرش لعنت.فک کنم منو میگه😔موندم ب شوهرم بگم یا نه ؟؟اگه بگم میگه رفته پیجمو چک کرده باز حرف پیش میاد نگم هم خودم اعصابم خورده ک فحشم داده.چیکار کنم ؟؟.لعنت بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعصابم خورد میشه اخه میدونم با منه...ولی نمیتونم چیزی بگم فکنه مهمه رفتم چکش کردم

نگفتنش بهتره به شوهرت فقط بگو .چون بفهمه چکش میکنی ازفردا دیگ نقطه ضعفتومیفهمه داستان میشه برات 

اونایی که میدونن؛کجاخودشونوبه نفهمی بزنن خیلی آدمای فهمیده ای هستن

راه کارش همون نادیده گرفتنشه اینجورادماوقتی بیمحل بشن وبدونن براطرفی ک باهاش قهرکردن نادید گرفته شدن وحرفاشون حتی فوش هاشونونمیبینه یابراش اصلاحرف مفده بدترین درده براشون

اونایی که میدونن؛کجاخودشونوبه نفهمی بزنن خیلی آدمای فهمیده ای هستن
2801