2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آخ خیر ببینی ک عکس پروفایلتو عوض کردی

چراااااا😂😂😂

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
اینم چنس پارچش مثل جیره ولی خب فکر نکنم جیر اصل باشه من زیاد وارد نیستم

مارکشو بزن تو اینترنت.

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
چراااااا😂😂😂

باورکن هروقت میدیدمش تا آخرش نگا میکردم ک چیکار میکنع خیلی میترسیدم ازش اگ اشتبا نگرفته باشمت 

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
باورکن هروقت میدیدمش تا آخرش نگا میکردم ک چیکار میکنع خیلی میترسیدم ازش اگ اشتبا نگرفته باشمت 

همون بود‌که چپ نگلاه میکرد دختره

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

نمیشناسم مارکشو ، ولی فکرم نمیکنم مارک اصل باشه ، 

اما همون  فیکم الان دیگه زیر ۴۰۰ یا ۵۰۰ دیگه گیر نمیاد . 

هرچیه قیمتش کم نیس

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘