2733
2734
عنوان

کیا تا حالا رژیم موفقیت آمیز داشتن بیان توووووووو

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم من با ورزش و بدون رژيم در شش ماه از ٧٥رسيدمً به ٥٥  فقط سعي كردم مصرف شيريني و شكلات و ب ...

حتما میام

مشکل من اینه که مینیسک زانوی چپم پاره شده نمیتونم خمش کنم زیاد آب میاره

2731
خرما شیرینه زود گرسنه میکنه به نظرم

یه خانومه تو یه تاپیکی میگفت دکتر بهش گفته هر موقع ضعف داری میتونی بیسکویت مادر بخوری در طول روز ۵ تا میشه خورد میگفت یا مادر یا بیسکویت ترد

این نیز بگذرد...                                   

انشاالله اگه خدا بخواد من میخوام از فردا کالری شماری کنم 

چون خیلی چاق شدم 😭😭😭😭😭

با پسرمم تک خونه فوتبال بازی میکنیم و مسابقه دو میزاریم🤣🤣🤣🤣

البته من آروم میدوم تا سقف نریزه رو سر همسایه پایینی

من اسلیم مکس و کارنیتین میخورم هم چربی سوزه هم احساس گشنگی نمیکنم....در روز ۸۰۰کالری میخورم ۶۰۰میسوزونم....قبلا که استفاده نمیکردم همش ضعف داشتم و گشنه بودم....به نظر من خیلی خوبه

دیگه چی بخورم گشنم نشه و کم کالری باشه

عزيزم سعي كن مصرف شيريني و شكر و سس و نوشابهزو دلستر و فست فود و انواع سس وبه حداقل برسوني ولي تو هفته يك روز خودتو آزاد بذار و چيزايي كه هوس كردي رو بخور 

واقعا اين راه جواب  ميده وسعي كن سالم بخوري

واقعا تاثیر گذاشته ؟ الکی نیست ؟

نه واقعا تاثیر داشت...آخه من وقت و بی وقت میخوردم....مثل دیونه ها....گشنم نبود هی میخوردم در حد انفجار...اما حالا نه کم میخورم....از دو هفته بعد قرصها خیلی بیشتر جلو اشتهام رو گرفتم...شکمم و پهلو هام خیلی کوچیک شده...وزنم خیلی اومده پایین ...البته رقص روزی ۸۰ دقیقه هم بوده

2706