2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دکتر مهسا ساداتی عالیه، دختر ۴ ساله من مشکوک به اوتیسم بود که بعد کلی مصرف قرص و داروی شیمایی،

یکی  از دوستام خانم دکتر ساداتی رو به من معرفی کرد ایشون چون تخصصشون کودک هست با تستهای مختلف و بازی درمانی خدا رو شکر بیماری دخترم رو کنترل و العان خیلی بهتر شده 

از دوستانی که فرزندشون مشکوک به اوتیسم و یا بیش فعالی و یا هر اختلال دیگه ای که دارند، ایشون عالی هستند در ضمن کلینیکشون غرب تهران (شهر آرا) وشماره کلینیک ۸۸۲۶۷۰۴۰ و۸۸۲۶۷۰۶۸ و نمیدونم کارم درسته یا نه ،شماره موبایل ایشون۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه با خودشون هماهنگ کنید زودتر وقت میدن در ضمن دوستان ایشون تاکیدشون این هست هرچه سن کودک کمتر باشه درمان سریعتره 

من خواستم تجربه خودم رو با دوستان در میان بگذارم شاید مفید باشه.

2728

سلام دوستان

اخیرا شنیدم خانم دکتر ساداتی نوروفیدبک هم اوردن واقعاً عالیه برا اضطراب ، بیش فعالی، و خیلی اختلالات دیگه برا کودکان و بزرگسالان عالیه چون ایشون به کارش مسلط هست و انواع کارگاه های روانشناسی و نوروفیدبک در دانشگاه علامه برگزار میکنه 

مخصوصا نوروفیدبک برا درمان اختلالات کودکان بینظیره  و سریع  درمان میشه

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸شماره خانم دکتره برا هماهنگی کلینیک شهرآرا ۸۸۲۶۷۰۴۰

2738

سلام عزیزم

من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو خیلی شنیدم ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه و کارشناس رادیو و تلویزیون هستند. یه تست هوش و استعداد یابی هم می گیرند به نام استنفورد بینه برا سنین بین 2 تا90ساله که اونطور که شنیدم تو تفسیرش ایشون بی نظیرند. و حتی برا دکتری روانشناسی کارگاه اموزش این تست رو خانم دکتر درس میدند.

کلینیکشون سعادت آباد و هزینه های مشاوره ایشون هم مثل بعضی همکاراشون نجومی نیست

شماره منشی جهت رزرو وقت 09128398588

در ضمن یه سرچی هم تو اینترنت کنید(دکتر مهسا ساداتی) متوجه معروفیت ایشون میشید انشالله که مشکلتون هرچه زودتر حل بشه

سلام عزیرم 

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان عالی هستند 

اسم ایشون را توی گوگل سرچ کنید آدرس و تلفن و بازخوردهای عالی مردم رو میتونید ببینید و تصمیم بگیرید.