2752
2734
سلام دوست جونا.خوبید؟من تو هفته هفتم هستم .از صبح تا شب پای لپ تاپم.لطفا بگین کار با لپ تاپ برای جنین الان خطرناکه؟؟؟؟؟؟
والله بنا به تجربه خودم از اول بارداری تا اخرش لابت روی پاهام بود حتی گاهی بالاتر از شکمم گذاشتم اتفاقی برای منو دخترم نیفتد فکر نکن خطری باشه
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم که باردار بودم لب تاپ همیشه همراهم بود و تو نت بودم ازضبح تا شب الحمدلله اتفاقی برای فینگلیم نیفتاد
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
سلامممممممممم گلمممممممم نی نیم الان 2 ماه و 15 روزه شه نپرسیدم اما مشکلی نداره اگه خطرناک باشه خیلی از خانمها هستند که سر کارشون از کامپیوتر و اینترنت استفاده می کنند پس نباید برن سر کار............. نگران نباش انشالله بارداری و زایمان خوبی داشته باشی
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
خواهش می کنم شما هم موفق باشید