2737
2739

سلام راسته میگن بچه هایی که از ۹۶ به بعد دنیا اومدن باید دوباره واکسن فلج اطفال بزنن؟ میگن قبلیا بی اثر بوده تو مهد اعلامیه دادن دوستام گفتن دخترم ده ماهشه واقعا راسته اطلاعی دارین بگین لطفا

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره عزیزم.اتفاقا منم پسرمو امروز بردم واکسنشوزد

چند روز دیگ میرم دکتر.مطمینم دکتربم‌میگه                خانوم شوما تو کیونتون یه تومور بدخیم دارین  ..که یه جاهایی باید میریدین ب بعضیا ولی بجاش احترام نگهداشتین  

نمیدونم والا 

منم اگه حقیقت داشته باشه باید بزنم واسه دخترم

حالا از ی نفر که تو بیمارستان کودکانه پرسیدم قراره بهم اطلاع بده

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

بی اثر نبوده اصلا ب علت نبودش زده نشده متولدین 1.1.95 ب بعد باید برن بزنن فقط هم تا اخر بهمن فرصت هست 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2738
ازسال۹۵ب بعد واکسن فلج اطفال تزریقی کمیاب شد فقط قطرشو میدادن.الان دوباره تزریقی اومده کسایی ک نزدن ...

الان چندین ساله واکسن فلج اطفال خوراکیه

بی اثر نبوده اصلا ب علت نبودش زده نشده متولدین 1.1.95 ب بعد باید برن بزنن فقط هم تا اخر بهمن فرصت هس ...

چرا بابا 

قطره دادن به بچه ها خوردن

2706