2733
2739
عنوان

شکایت از پزشک به نظام پزشکی

8384 بازدید | 50 پست

سلام دوستان کسی تاحالا ازپزشک شکایت کرده؟؟به جایی رسیده؟؟یابا گفتن عوارض عمل بوده رد شده.

لطفا اگه کسی اطلاع داره کمک کنه.متشکرم

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیالت راحت این پزشکاهمه تونظام پزشکی دوست وآشنادارن وپارتیشون کلفته.این شکایتا راه ب جایی نداره

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏

من شکایت کردم اما خودم ادامه ندادم اول که دکتره کلی معذرت خواهی کرد ‌دوم حوصله اش رو نداشتم ،سوم که میدونستم فایده ای نداره نظام پزشکی هیچ وقت پشت دکترای بیسوادش رو خالی نمیکنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
من شکایت کردم اما خودم ادامه ندادم اول که دکتره کلی معذرت خواهی کرد ‌دوم حوصله اش رو نداشتم ،سوم که ...

عزیزم من از مرگ برگشتم.

معذرت خواهی اش برای بچه های من مادر نمیشد

2738
من شکایت کردم اما خودم ادامه ندادم اول که دکتره کلی معذرت خواهی کرد ‌دوم حوصله اش رو نداشتم ،سوم که ...

یعنی بعداز شکایت دکتر معذرت خواهی کرد؟؟؟یااول باهاش صحبت کردی و بعد شکایت کردی؟؟؟

نظام پزشکی رفتی اول؟؟؟

عزیزم من از مرگ برگشتم. معذرت خواهی اش برای بچه های من مادر نمیشد

وای بلا به دور عزیزم ،مورد من مربوط به دندانپزشکی بود ،شما حتما شکایت کن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
[QUOTE=80923672]شما از کجا شروع کردی برای شکایت؟مورد چی بوده؟[/QUO رفتم نظام پزشکی گفتم شکایت دارم ...

وااای خدا کمکت کنه وبهت صبر بده عزیزم

خیلی ناراحت شدم

یعنی بدون وکیل نمیشه؟؟؟

هزینه ی وکیل رو ندارم 

یعنی بعداز شکایت دکتر معذرت خواهی کرد؟؟؟یااول باهاش صحبت کردی و بعد شکایت کردی؟؟؟ نظام پزشکی رفتی ا ...

راستش اول یه درگیری لفظی پیش اومد تو کلینیک اینا فهمیدن که ما شکایت میکنیم .فرداش همسرم رفت نظام پزشکی شکایت کرد ،حالا چه طوری خبر دار شدن نمیدونم چون همون روز رییس کلینیک زنگ زد ،چند روز پشت هم تماس میگرفتن بیایین صحبت کنیم ،بعدش رفتیم کلی عذر خواهی کردن  و.... اتفاقات زیاد بود ،ما هم بیخیال شدیم ،اما ضربه روحی که آدم از اشتباهات پزشکی میخوره از ضربه جسمیش بیشتره

2706