2737
2734
عنوان

مامانا بجه هاتون جند ماهه راه رفتن??

44378 بازدید | 53 پست
سلام
من دخترم 11 ماهشه حاضر نیست راه بره،، جایی هم نمیکیره بلند بشه بیشتر دوست داره بشینه ,, من خودم 9ماهکی راه رفتم،
شما کی بجه هاتون راه رفتن،،و برای راه اوفتادن بجه جه کاری میشه کرد?
مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان ارین جون تو کل فامیل همه میکن دختر خیلی دیر شده واسه راه رفتنش,,وای مامانمو خاله ام که میکن جرا این راه نمیره،،، اخه خودم ٩ ماهکی کامل راه میرفتم،،دخترم زیاد تبل نیست ٩ کیلو واسه همین میکم شاید ضعیفه،،البته بیشتر حرف میزنه،،زود حرف زد،،نمیدونمم
مرسییییی
2731
خانمی پسر من 10 ماهگی راه افتاد و در تولد یکسالگیش می رقصید اما پسر دوستم 15 ماهگی راه افتاد.جفتشونم سالمن روند رشدشون طبیعی.راه رفتن بچه ها ممکنه تا دو سالگی هم طول بکشه و جای نگرانی نداره.بعد از اونه که تازه باید نگران شد نه الان.پسر منم تو یکسالگی 9 کیلوو بود دخترت ضعیف نیست.
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
راستی زیاد توجه نکن بگو هر موقت موقعش باشه خودش راه می افته.به عجله من و شما نیست.
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
2740
سلام دوستان
من هم دخترم 16 ماهش است و هنوز مستقل و با تعادل راه نمی رود . دکتر هم رفته ام اما گفته چیزی نیست . من بسیار نگرانم می دانم استرس و فکر کردن فایده ایی ندارد اما بیشتر شب ها بیدارم و یا دارم گریه می کنم . خدایا من چه کارکنم . من که به همه دلداری می دهم اما من خودم از پا افتاده ام .
2706