2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از دوستان نزدیکش اومد گفت حمید(دوست دور)شوهرم حساب میشه؛اون دوست نزدیکش حسنه اسمش اومد به این گفت حمیدافتاده زندان بخاطر۴۰ملیون بیا۱۰ملیون بزار اینوازاد کن بقیشم زنشواین وراونورجورکردن

یه نفر وجودداره که بایداز اون بهتر باشی..اون کسی نیست جز گذشته خودت💪💎

منم خوابم نمیبره . شوهرم بیکاره خیلی ذهنم آشفتست بااین که از همه ی عالم بیشتر دوسش دارم ولی این روزا خیلی باهاش بد رفتاری میکنم..انگار مقصر تمام این حال بدم اونه

خدا خودش نظر کنه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2740

من مخالفت کردم چون ماکلا۳۸یا۳۷تومن پول داریم که ماشینمونوفروختیم خونه ی پدر شوهرم بنشینیم باشه بدبختی این پول جمع کردم که هم خونه گرون شده هم ماشین شوهرم برده پول نداره گفت نه گفته ۲بهمن میده الان ۹بهمن شده ازش خبری نیست وپولوپس نمیده😥😭😭چیکار کنم اخه 

وای چقدغلط وغلوط(پولوبااین همه مخالفت من برده داده حالا یارو میگه ندارم ونمیدم😭بهشم میگم بامن دعوا میکنه 

غصه نخور عزيزم

ايشالا كه پولتونو ميدن

واسه تنها چيزى كه نبايد غصه خورد پوله

يه روز هست يه روز نيست

چيزاى مهمتر تو زندگى آدم هست

سلامتى آرامش خونواده 

ميدونم شايد از نظر همه شعار باشه ولى من شوهرم وضع ماليش خوبه

٨ ماهم هست ازدواج كردم

ولى هيچ آرامشى ندارم الانم هر كدوم واسه خودمون زندگى ميكنيم

انگار كه طلاق عاطفى گرفتيم شبا جدا ميخوابيم 

نه با هم حرف ميزنيم نه تو روى هم نگاه ميكنيم

نه عشقى بينمون هست

غصه نخور عزيزم ايشالا كه پولتونو ميدن واسه تنها چيزى كه نبايد غصه خورد پوله يه روز هست يه روز نيس ...

واقعا چرا اخه تازه عروسی که

واقعا چرا اخه تازه عروسی که

هيچى از تازه عروسيم نفهميدم😔😔😔😔

خيلى حسرت ميخورم وقتى زن و شوهرارو ميبينم كه همو دوست دارن

از وقتى عروسى كرديم فقط داره اذيتم ميكنه

ديگه واقعا خسته شدم

كاشكى ميشد برگشت به عقب

بخدا خواهر منم شوهرش وضع ماليش زياد خوب نيست به سختى ميگذرونن ولى خونوادم اونقدى كه غصه منو ميخورن

غصه خواهرمو نميخورن

حداقل ميدونن فقط فشار ماليه كسى اذيتش نميكنه

هيچى از تازه عروسيم نفهميدم😔😔😔😔 خيلى حسرت ميخورم وقتى زن و شوهرارو ميبينم كه همو دوست دارن از ...

پستت خیلی ناراحتم کرد چرا اخه منم مشکل دارم دائما حسرت روزهای مجردی مو میخورم از دست خونواده شوهر و اخلاق های گندش عذاب میکشم ولی من 3سال ازدواج کردم دوتا هم بچه دارم شما عزیزم 8 ماهه خیلی زوده 

پستت خیلی ناراحتم کرد چرا اخه منم مشکل دارم دائما حسرت روزهای مجردی مو میخورم از دست خونواده شوهر و ...

ببخشيد اگه ناراحتت كردم

واسه من درست از همون هفته اول بعد عروسى شروع شد

ايراد گرفتناى الكى و دعوا راه انداختن

همش سعى ميكردم بهونه دستش ندم

اما حتى اجازه نميده كسى به خونه ام بياد يا من جايى برم

فقط هفته اى يه بار حق دارم برم خونه مامانم اينا

حتى كلاس و باشگاه هم نميذاره برم

خونوادشم از خودش بدتر

يه بار همون اول عروسى هنوز نميدونستم اينجورى ان 

فاميلام ميخواستن بعد عروسى بيان خونه ام كادوى عروسيمو بدن،پدر شوهرم زنگ بهم هر چى از دهنش درومد گفت،اجازه ندادن بيان

خيلى بهم بى احترامى ميكنن شوهرمم باهاشون همكارى ميكنه

همش با خودم فك ميكنم نكنه قصدشون اينه كه خودم بگم نميخوامو طلاق بگيرم كه مهريه ندن