2737
2739
عنوان

زنی با آرزوهای خاکستری

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص میخوردم آنتی بیوتیک قوی زدم دکترم نگفت تداخل ایجاد می کنن باهم سومی رو نا خواسته باردار شدم الا ...

کاش سقط میکردی

اگه میتونی کار قبلیت بدست بیار. فقط 5سال عقب افتادی. منم 4سال عقب افتادم ولی دوباره شروع کردم 

اگه کارت برنمیگرده زندگی الان هم بد نیست فک کن اگه خدای نکرده بچه دومت خوب نمیشد چی

2728
کاش سقط میکردی اگه میتونی کار قبلیت بدست بیار. فقط 5سال عقب افتادی. منم 4سال عقب افتادم ولی دوباره ...

عزیزم بچه ای که میگی سقط کن الان دوسال و نیمه ست و این کلامتون خیلی دردناااکه

من سه ساله از کارم استعفا دادم

خدایا تنهامون نزار

واییی بعضیا چقد موج منفی میدن.چراباردارشدی کاش سقط مبکردی! اخه این صحبت درمورد یک انسانه ها

راحتتتت حکم صادرمیکنیم ..سختیاشوگذرونده فقط کمی نیاز ب امید داری وروحیه

درضمن این خانم ناامیده نیومده سرکوفت بشنوه

مثبتای زندگیتونم درنظربگیرین همین که بچت سلامتیشوبدست اورد شما دروهله اول مادرین..نه چیز دیگه که ص ...

هزاااارررر لایک.مامانم میگه حیف اون روزایی ک بچه بودینو من سرگرم کارای دیگه شدم از بچگیتون لذت نبردم.عزیزم عشششششق بده ب بچه هات یه زندگی پر از محبت.اونا بیشتر از پول و رفاه و اسایش براشون مفیده

2738

استارتر

ی استاد داشتیم همش میگف من بچم همیشه میگه کاش شاغل مبودی بزرگ بشم شاغل نمیشم میخام خانومی کنم وبه بچم برسم.تو به من توجه نداشتی فکرکارت بودی

استارتر بچه ها محبت میخان نه امکانات تنها

بزرگ بشن میفهمی ضرر نکردی

عزیزم بچه ای که میگی سقط کن الان دوسال و نیمه ست و این کلامتون خیلی دردناااکه من سه ساله از کارم اس ...

خدا حفظش کنه

همین میخاستم بگی. پس میبینی ک هیچ چیز ارزشش اندازه بچه هات نیست 

3سال هم چیزی نیست جبران میشه برو دنبال کار

کار نشد هم مهم نیست همه چی مگه پوله

استارتر ی استاد داشتیم همش میگف من بچم همیشه میگه کاش شاغل مبودی بزرگ بشم شاغل نمیشم میخام خانومی ک ...

آخه مامان قبراقی ام نیستم یهو غرق فکر و خیال میشم 

میرم تو گذشته یهو فکر مسائل مادی رو می کنم

اینکه مثلا اگر کار میکروم الان خونه بزرگتر میخریدم نه با سه تا بچه تو تک خواب باشم

از این فکرا

خدایا تنهامون نزار
2706