2703
2553
عنوان

زنی با آرزوهای خاکستری

249 بازدید | 36 پست

دختری پرجنب و جوش بودم ۲۲ سالگی ازدواج کردم کارمند بودم

درس می خوندم ،کارمم طوری بود که مدام حس خوب و رضایت از خودم داشتم

بچه اولم دنیا اومد برگشتم سر کار و دوباره ادامه دادم تو ۳۰ سالگی دومیم دنیا اومد و من همچنان سر سخت کار می کردم مادر می کردم با مشکلات و بدهی های شوهرم که بابت ورشکستگی تو ی شغل دوم پیش اومده بود دست و پنجه نرم می کردم که یهو

فهمیدم دختر دومم گرفتار یه بیماری مادرزادی قلبیه و همون موقع محک کارم منتقل شد ۶۰ کیلومتری محل زندگیم و من بعد ۷ ماه رفت و آمد تو راه طولانی و خستگی ها و فشار های روحی استعفا دادم و شیک نشستم خونه

و شدم یه زن خانه دااار به تمام معنا و بیماری دخترم به شکر خدا تو دو سالگیش کاملا درمان شد و تا اومدم بجنبم برای شروعی دوباره که فهمیدم سه باره باردارم و ۹ ماه فقط حرص خوردم و خلااااصه سومیم اومد و بعد دیگه از ترس بارداری دیگه تی ال کردم

حااااالا اولی ۱۱ سالشه دومی۵ و نیم و سومی دو سال و نیم 

و من از صبح تا شب فقط دارم حرف میزنم جمع می کنم میشورم و دیگه همه آرزوهایی که برای خودم ساخته بودم شد تلی از پنبه 

نه انرژی و وقتی میمونه براام نه حال و پولی هست که برم سراغ رویاهام 

رویاهایی که هر روز تو دلم میشمردمشونو وقتی بهشون فکر می کردم قند تو دلم میسابیدم

بیشترم مالی و رفاهی بود

الان منم و سه تا بچه و رخوت و سستی و نا امیدی

شوهرم قرضاش و داد و کارمنده اما خب زندگی بالا پایین میگذره

دلم میخواست خونه ام و بزرگ کنم اما چشم اندازام همه نابود شد چون دیگه خودم سر کار نمیرم

با این گرونی ها ام دیگه نمیشع حرکتی زد

خدایا تنهامون نزار

دیگه از فکر کردن به رویاهام و اون همه هیجانی که داشتم بدم اومده فقط روزها رو می گذرون

نمیگم داغونم و ناتوان شدم

ظاهرم و حسابی حفظ کردم اما با خودم که نمیتونم صادق نباشم

آرزوهام خیلی خاکستری شدن

خدایا تنهامون نزار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بشین بچه هاتو دزست تربیت کن و امیدتو ببند به اینکه انسان های درستی تحویل جامعه بدی

باهاشون بازی کن

الان یه تیم چهارنفره این کلی بازی و شوخی کنین

کیک بپزیم باهم

اووووههه کلی خوش بگذرونین

2714

اخی خدا بچه هاتو برات نگه داره،نا امید نباش هیچ وقت واسه شرو دیر نیست،ی کم ک بچه ات بزرگ شد بزارش مهد و ی کار بهتر پیدا کن ان شاءالله ب همه ی ارزوهات میرسی

خدایا هرگز کسی را به چیزی که قسمتش نیس عادت نده...

خدا رو شکر که همتون تنتون سالمه و کنار هم هستین 

با این اوضاع مملکت باید قید آرزوها رو زد تلاش بکن اما هی به گذشته فکر نکن هممون این دردو داریم تازه سال بعدم اوضاع اقتصادی بدتر از امسالمون میشه

مثبتای زندگیتونم درنظربگیرین

همین که بچت سلامتیشوبدست اورد

شما دروهله اول مادرین..نه چیز دیگه که صرفافقط پول دربیاره

پول واستقلال هم خوبه امااولویت بندی کنین 

الان جز غصه چکارمیتونی بکنی

پس لذت ببر فعلا رو درکناربچه هات..

کودکی بچه هات برگشت نداره اماکارهمیشه وهمیشه هست

2706